У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Енергодар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Енергодар:

Актуальний розклад електричок по станції Енергодар містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Енергодар з такими станціями і населеними пунктами як Запоріжжя-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 55 хв до пункту призначення Запоріжжя-1. Найближчі станції та зупинні пункти Енергодар(З.П.). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Енергодар відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Запоріжжя-1 - Енергодар, Енергодар - Запоріжжя-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Енергодар відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6809/6810 Запоріжжя Енергодар 00.30 Курсує щоденно - переглянути
6801/6802 Енергодар Запоріжжя 05.55 Курсує щоденно - переглянути
6803/6804 Запоріжжя Енергодар 15.53 Курсує щоденно - переглянути
6805/6806 Енергодар Запоріжжя 16.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Енергодар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Енергодар