У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Етулія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Етулія:

Актуальний розклад електричок по станції Етулія містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Етулія з такими станціями і населеними пунктами як Рені. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 52 хв до пункту призначення Рені. Найближчі станції та зупинні пункти Фрикацей. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Етулія відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рені - Етулія, Етулія - Рені. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Етулія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202 Рені Етулія 05.57 Курсує щоденно - переглянути
6201 Етулія Рені 06.25 Курсує щоденно - переглянути
6204 Рені Етулія 18.23 Курсує щоденно - переглянути
6203 Етулія Рені 18.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Етулія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Етулія