У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фенольна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна:

Актуальний розклад електричок по станції Фенольна містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Фенольна з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Скотовата, Слов'янськ, Гаврилівка, Святогірськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Слов'янськ. Найближчі станції та зупинні пункти Кривий Торець, Петруньки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Фенольна відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Святогірськ, Ізюм - Фенольна, Фенольна - Гаврилівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фенольна