У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Форпостна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна:

Актуальний розклад електричок по станції Форпостна містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Форпостна з такими станціями і населеними пунктами як Ізюм, Краматорськ, Фенольна, Красний Лиман, Харків-Левада. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 08 хв до пункту призначення Красний Лиман. Найближчі станції та зупинні пункти Красний Лиман, Святогірськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Форпостна відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Фенольна - Ізюм, Красний Лиман - Ізюм, Харків-Левада - Красний Лиман. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6230 Слов'янськ Ізюм 03.42 1 хв  03.43 Курсує щоденно - переглянути
6218 Красний Лиман Ізюм 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6231 Ізюм Краматорськ 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6219* Ізюм Краматорськ 07.21 1 хв  07.22 Курсує щоденно - переглянути
6022-6002 Фенольна Ізюм 09.07 1 хв  09.08 Курсує щоденно - переглянути
6003* Ізюм Фенольна 11.36 1 хв  11.37 Курсує щоденно - переглянути
6236* Краматорськ Ізюм 11.42 1 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6445-6455* Харків Красний Лиман 12.42 1 хв  12.43 Курсує щоденно - переглянути
6456-6446 Красний Лиман Харків 16.29 1 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6249-6247* Ізюм Фенольна 16.52 1 хв  16.53 Курсує щоденно - переглянути
6224 Курдюмівка Святогірськ 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6208 Слов'янськ Ізюм 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6225 Святогірськ Краматорськ 19.07 1 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
6024-6004 Фенольна Святогірськ 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути
6209 Ізюм Красний Лиман 21.07 1 хв  21.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Форпостна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Форпостна