У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Новоолексіївка, Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Львів, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Львів - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 40 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 01 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 13 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка .Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
088Ш Ковель Новоолексіївка 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 00.22 2 хв  00.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
121К Київ Миколаїв 03.01 2 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 03.19 21 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.25 2 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 04.56 2 хв  04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 08.55 2 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 14.57 2 хв  14.59 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 15.35 2 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
179П Дніпро Київ 17.11 2 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 18.47 2 хв  18.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка