У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Новоолексіївка, Київ-Пас., Миколаїв-Пас., Херсон, Львів, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 24 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 45 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка .Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
086Ш Львів Новоолексіївка 00.17 2 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 00.22 2 хв  00.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
121К Київ Миколаїв 03.00 2 хв  03.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
256ЛО Львів Херсон 03.11 2 хв  03.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 03.19 21 хв  03.40 Курсує щоденно - переглянути
248Л Одеса Житомир 03.57 2 хв  03.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.25 2 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 04.56 2 хв  04.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 06.12 2 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 06.12 2 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
228П Бердянськ Київ 06.12 2 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 10.12 2 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 10.12 2 хв  10.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 14.57 2 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 16.50 2 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 16.50 2 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
179П Дніпро Київ 17.11 2 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 18.47 2 хв  18.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
248П Ім. Тараса Шевченка Одеса 20.57 2 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
248О Житомир Одеса 20.57 2 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
255Ш Херсон Львів 21.15 2 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 23.14 2 хв  23.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 23.32 2 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
228К Київ Бердянськ 23.32 2 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 23.32 2 хв  23.34 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 23.55 2 хв  23.57 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка