У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Фундукліївка:

Розклад поїздів по станції Фундукліївка включає в себе 16 поїздів за такими напрямками як Рівне, Новоолексіївка, Миколаїв-Пас., Львів, Дніпро-Головний, в сумі зі станції Фундукліївка можна виїхати за 10 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Миколаїв-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 36 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 45 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Фундукліївка.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Фундукліївка, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
122Ш Миколаїв Рівне 00.22 2 хв  00.24 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 00.46 2 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 00.46 2 хв  00.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Ш Рівне Миколаїв 02.34 2 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
122Л Луцьк Миколаїв 02.34 2 хв  02.36 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 03.45 2 хв  03.47 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 04.39 2 хв  04.41 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 05.11 2 хв  05.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 09.01 2 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 09.01 2 хв  09.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 14.47 2 хв  14.49 Курсує щоденно - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 15.33 2 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 18.57 2 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 19.07 2 хв  19.09 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 23.12 2 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 23.12 2 хв  23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Фундукліївка