У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Генічеськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ:

Актуальний розклад електричок по станції Генічеськ містить всього 7 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Генічеськ з такими станціями і населеними пунктами як Мелітополь, Новоолексіївка, Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 32 хв до пункту призначення Мелітополь. Найближчі станції та зупинні пункти Новоолексіївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Генічеськ відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сиваш - Генічеськ, Генічеськ - Новоолексіївка, Генічеськ - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Генічеськ