У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гірне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гірне:

Актуальний розклад електричок по станції Гірне містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гірне з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 52 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Любинці, Конюхів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гірне відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Лавочне - Стрий, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гірне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 05.47 1 хв  05.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158* Лавочне Львів 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6183* Стрий Мукачево 08.45 1 хв  08.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187* Львів Мукачево 11.16 1 хв  11.17 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 12.19 1 хв  12.20 Курсує щоденно - переглянути
6185* Стрий Лавочне 13.45 1 хв  13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6184* Мукачево Стрий 15.01 1 хв  15.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 16.04 1 хв  16.05 Курсує щоденно - переглянути
6186* Лавочне Стрий 16.50 1 хв  16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 19.50 1 хв  19.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157* Львів Лавочне 20.51 1 хв  20.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гірне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гірне