У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Глинна Наварія
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія:

Актуальний розклад електричок по станції Глинна Наварія містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Глинна Наварія з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Трускавець, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 43 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Пустомити, Оброшин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Глинна Наварія відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Трускавець - Львів, Львів - Чоп, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 07.27 1 хв  07.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 13.57 1 хв  13.58 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.16 1 хв  18.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 21.45 1 хв  21.46 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 22.42 1 хв  22.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Глинна Наварія можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Глинна Наварія