У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гомель
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Гомель:

Розклад поїздів по станції Гомель включає в себе 28 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Мінськ-Пас., Харків-Пас., Дніпро-Головний, Сновськ, в сумі зі станції Гомель можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Мінськ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 04 г 48 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 3 г 50 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Гомель .Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Гомель, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Гомель-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
086Б Мінськ Київ 02.45 24 хв  03.09 Курсує щоденно - переглянути
086К Київ Мінськ 04.16 32 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 07.36 23 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 07.36 23 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 07.36 23 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
856Б Гомель Сновськ 08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 08.43 23 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 08.43 23 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 08.43 23 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 12.22 27 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 12.22 27 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 12.22 27 хв  12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Могилів 08.43 5 г 2 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 08.43 5 г 2 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 18.32 43 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
226П Бердянськ Мінськ 18.32 43 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 18.32 43 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
608О Бердянськ Мінськ 18.32 43 хв  19.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 18.58 28 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Вітебськ Одеса 15.58 3 г 28 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 18.58 28 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 18.58 28 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Могилів Одеса 15.58 3 г 28 хв  19.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 20.14 25 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
054К Київ Санкт-Петербург 20.14 25 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 20.14 25 хв  20.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
855К Сновськ Гомель 21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Гомель-Північний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 21.02 11 хв  21.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Гомель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гомель