У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гребенів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гребенів:

Актуальний розклад електричок по станції Гребенів містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гребенів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Стрий, Лавочне, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 38 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Тухля, Сколе. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гребенів відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стрий - Лавочне, Львів - Чоп, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гребенів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 05.05 1 хв  05.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158* Лавочне Львів 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6183* Стрий Мукачево 09.30 1 хв  09.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
7001* Львів Мукачево 09.32 1 хв  09.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 11.35 1 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 12.12 2 хв  12.14 Курсує щоденно - переглянути
6184* Мукачево Стрий 14.19 1 хв  14.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6185* Стрий Лавочне 14.27 1 хв  14.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6186* Лавочне Стрий 16.07 1 хв  16.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 16.50 1 хв  16.51 Курсує щоденно - переглянути
7002* Мукачево Львів 18.09 1 хв  18.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мукачево Стрий 18.51 1 хв  18.52 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 20.33 1 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157* Львів Лавочне 21.37 1 хв  21.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гребенів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гребенів