У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Гусятин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусятин:

Актуальний розклад електричок по станції Гусятин містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Гусятин з такими станціями і населеними пунктами як Чортків. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 25 хв до пункту призначення Чортків. Найближчі станції та зупинні пункти Чабарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Гусятин відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гусятин - Чортків. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Гусятин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6283* Тернопіль Гусятин 12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6285* Гусятин Чортків 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Гусятин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Гусятин