У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іване-Пусте
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іване-Пусте:

Актуальний розклад електричок по станції Іване-Пусте містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іване-Пусте з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 25 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Гермаківка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іване-Пусте відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іване-Пусте - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Іване-Пусте. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іване-Пусте відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6279* Тернопіль Іване-Пусте 01.59 Курсує щоденно - переглянути
6272* Іване-Пусте Тернопіль 02.41 Курсує щоденно - переглянути
6273* Тернопіль Іване-Пусте 14.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6276* Іване-Пусте Тернопіль 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іване-Пусте можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іване-Пусте