У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Іванівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці:

Актуальний розклад електричок по станції Іванівці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Іванівці з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Рахів, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 48 хв до пункту призначення Ворохта. Найближчі станції та зупинні пункти Саджавка, Товмачик. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Іванівці відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Коломия, Коломия - Рахів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6446 Ворохта Коломия 07.30 1 хв  07.31 Курсує щоденно - переглянути
6441 Коломия Рахів 09.31 1 хв  09.32 Курсує щоденно - переглянути
6442 Рахів Коломия 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6445 Коломия Ворохта 20.47 1 хв  20.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Іванівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Іванівці