У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ:

Актуальний розклад електричок по станції Івано-Франківськ містить всього 28 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Івано-Франківськ з такими станціями і населеними пунктами як Рахів, Стрий, Коломия, Яремче, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 00 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Бистриця, Угринів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Івано-Франківськ відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Яремче, Івано-Франківськ - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6403 Івано-Франківськ Рахів 03.51 Курсує щоденно - переглянути
6421 Івано-Франківськ Стрий 05.10 Курсує щоденно - переглянути
6438 Івано-Франківськ Коломия 05.48 Курсує щоденно - переглянути
6426 Стрий Івано-Франківськ 06.58 Курсує щоденно - переглянути
6418 Ходорів Івано-Франківськ 07.10 Курсує щоденно - переглянути
6402/6401 Яремче Івано-Франківськ 07.12 Курсує щоденно - переглянути
6431 Коломия Івано-Франківськ 07.25 Курсує щоденно - переглянути
6405 Івано-Франківськ Яремче 08.25 Курсує щоденно - переглянути
6423 Івано-Франківськ Стрий 08.37 Курсує щоденно - переглянути
6432 Івано-Франківськ Коломия 09.03 Курсує щоденно - переглянути
6411 Івано-Франківськ Ходорів 09.16 Курсує щоденно - переглянути
6406 Яремче Івано-Франківськ 14.12 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ходорів Івано-Франківськ 14.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Івано-Франківськ Ходорів 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6433 Коломия Івано-Франківськ 15.07 Курсує щоденно - переглянути
6422 Стрий Івано-Франківськ 15.15 Курсує щоденно - переглянути
6415 Івано-Франківськ Ходорів 17.14 Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 17.24 Курсує щоденно - переглянути
6404 Рахів Івано-Франківськ 18.52 Курсує щоденно - переглянути
6435 Коломия Івано-Франківськ 19.25 Курсує щоденно - переглянути
6424 Стрий Івано-Франківськ 19.30 Курсує щоденно - переглянути
6414 Ходорів Івано-Франківськ 19.46 Курсує щоденно - переглянути
6410/6409 Івано-Франківськ Яремче 20.30 Курсує щоденно - переглянути
6425 Івано-Франківськ Стрий 20.37 Курсує щоденно - переглянути
6436 Івано-Франківськ Коломия 20.42 Курсує щоденно - переглянути
6417 Івано-Франківськ Ходорів 21.00 Курсує щоденно - переглянути
6437 Коломия Івано-Франківськ 22.50 Курсує щоденно - переглянути
6416 Ходорів Івано-Франківськ 22.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ