У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Івано-Франківськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Івано-Франківськ:

Розклад поїздів по станції Івано-Франківськ включає в себе 32 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Львів, Київ-Пас., Ворохта, Рахів, в сумі зі станції Івано-Франківськ можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 05 хв і прибуває в пункт призначення о 17 г 14 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 8 г 9 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Івано-Франківськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Івано-Франківськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
668К Ковель Чернівці 04.08 30 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
606Л Рахів Львів 04.43 20 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 04.58 40 хв  05.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
007К Київ Івано-Франківськ 07.35 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 07.23 25 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 07.58 4 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
749ЛШ Івано-Франківськ Київ 09.05 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 08.56 26 хв  09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
144О Кременчук Ворохта 08.55 30 хв  09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 09.40 20 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 10.19 20 хв  10.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 13.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 15.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 16.18 40 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 16.18 40 хв  16.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Ш Ворохта Кременчук 16.18 43 хв  17.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 18.12 12 хв  18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 18.47 32 хв  19.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 19.02 20 хв  19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Харків 19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 20.07 4 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 20.05 20 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 21.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
749КО Київ Івано-Франківськ 22.16 Курсує щоденно - переглянути
250Л Чернівці Київ 21.54 59 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
250К Чернівці Львів 21.54 59 хв  22.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 23.15 20 хв  23.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Л Івано-Франківськ Київ 23.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Івано-Франківськ