У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Катеринопіль
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль:

Актуальний розклад електричок по станції Катеринопіль містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Катеринопіль з такими станціями і населеними пунктами як Черкаси, Умань, Христинівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 21 хв до пункту призначення Христинівка. Найближчі станції та зупинні пункти Новоселиця, Звенигородка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Катеринопіль відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Христинівка - Черкаси, Черкаси - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6301-6302 Христинівка Черкаси 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Черкаси Умань 10.40 1 хв  10.41 Курсує щоденно - переглянути
6355-6356 Умань Черкаси 16.31 1 хв  16.32 Курсує щоденно - переглянути
6301 Черкаси Христинівка 20.20 1 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Катеринопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Катеринопіль