У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Балашівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Балашівський:

Актуальний розклад електричок по станції Харків-Балашівський містить всього 19 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харків-Балашівський з такими станціями і населеними пунктами як Золочів, Мерчик, Огульці, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 40 хв до пункту призначення Люботин. Найближчі станції та зупинні пункти Верещаківка-Балашовська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харків-Балашівський відправляються або прибувають днем - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Харків-Балашівський, Харків-Балашівський - Мерчик, Огульці - Харків-Балашівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Балашівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Балашівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Балашівський