У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада:

Актуальний розклад електричок по станції Харків-Левада містить всього 43 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харків-Левада з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Ізюм, Мерчик, Балаклія, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 12 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Верещаківка-Левадська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харків-Левада відправляються або прибувають вранці - 16 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Люботин, Мерчик - Харків-Левада, Золочів - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409* Харків Шебелинка 04.05 Курсує щоденно - переглянути
6220 Огульці Харків 05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.56 Курсує щоденно - переглянути
6157 Золочів Харків 06.07 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.14 Курсує щоденно - переглянути
6219* Харків Мерчик 06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Савинці Харків 06.51 Курсує щоденно - переглянути
6417* Харків Балаклія 07.16 Курсує щоденно - переглянути
6221 Харків Люботин 07.22 Курсує щоденно - переглянути
6860* Шебелинка Харків 07.53 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 08.36 Курсує щоденно - переглянути
6859* Харків Гракове 08.39 Курсує щоденно - переглянути
6445-6455 Харків Красний Лиман 09.25 Курсує щоденно - переглянути
6320 Мерчик Харків 09.35 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 10.23 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 10.39 Курсує щоденно - переглянути
6222* Мерчик Харків 10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6139* Харків Золочів 11.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6319* Харків Мерчик 11.22 Курсує щоденно - переглянути
6423* Харків Ізюм 12.17 Курсує щоденно - переглянути
6822* Гракове Харків 12.48 Курсує щоденно - переглянути
6224* Мерчик Харків 13.18 Курсує щоденно - переглянути
6425* Харків Савинці 13.29 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 14.06 Курсує щоденно - переглянути
7005* Харків Ізюм 14.33 Курсує щоденно - переглянути
6424* Савинці Харків 14.44 Курсує щоденно - переглянути
6141-6142 Харків Золочів 15.10 Курсує щоденно - переглянути
6167* Золочів Харків 15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6223* Харків Мерчик 15.46 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 16.22 Курсує щоденно - переглянути
6426* Балаклія Харків 16.57 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 17.22 Курсує щоденно - переглянути
6428 Ізюм Харків 18.22 Курсує щоденно - переглянути
6435* Харків Балаклія 18.53 Курсує щоденно - переглянути
6228* Мерчик Харків 19.25 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 19.31 Курсує щоденно - переглянути
6456-6446 Красний Лиман Харків 19.36 Курсує щоденно - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 20.17 Курсує щоденно - переглянути
7006* Ізюм Харків 20.28 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 21.47 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.59 Курсує щоденно - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.12 Курсує щоденно - переглянути
6444 Ізюм Харків 23.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Левада