У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада:

Актуальний розклад електричок по станції Харків-Левада містить всього 43 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Харків-Левада з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Ізюм, Мерчик, Балаклія, Люботин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 11 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Верещаківка-Левадська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Харків-Левада відправляються або прибувають вранці - 16 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Гракове - Харків-Левада, Харків-Левада - Золочів, Золочів - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Харків Шебелинка 04.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6220 Огульці Харків 05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Балаклія Харків 06.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157/6158 Золочів Харків 06.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6219 Харків Мерчик 06.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Савинці Харків 06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6417 Харків Балаклія 07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6221 Харків Люботин 07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Ізюм Харків 08.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6859 Харків Гракове 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6320 Мерчик Харків 09.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6445/6455 Харків Красний Лиман 09.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 10.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6421 Харків Ізюм 10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6222 Мерчик Харків 10.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6139/6140 Харків Золочів 11.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6319 Харків Мерчик 11.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6822 Гракове Харків 12.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6224 Мерчик Харків 13.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 13.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6422 Ізюм Харків 14.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Харків Ізюм 14.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Савинці Харків 14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6141/6142 Харків Золочів 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6168/6167 Золочів Харків 15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6223 Харків Мерчик 15.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6429 Харків Ізюм 16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6426 Балаклія Харків 17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
6431 Харків Савинці 17.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Ізюм Харків 18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6435 Харків Балаклія 18.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6228 Мерчик Харків 19.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6434 Ізюм Харків 19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6456/6446 Красний Лиман Харків 19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6149/6150 Харків Золочів 20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
7006 Ізюм Харків 20.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6830 Гракове Харків 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6438 Савинці Харків 22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6444 Ізюм Харків 23.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків-Левада