У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Харків:

Розклад поїздів по станції Харків включає в себе 89 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Лисичанськ, Бердянськ, Запоріжжя-1, Новоолексіївка, в сумі зі станції Харків можна виїхати за 25 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 19 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 22 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 3 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Харків.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Харків, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Харків-Балашівський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
020Д Лисичанськ Київ 01.14 5 хв  01.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
020ЛК Київ Лисичанськ 04.51 5 хв  04.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Харків-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Б Суми Бердянськ 01.24 22 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 01.24 22 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Харків Бердянськ 01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 01.24 22 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 01.24 22 хв  01.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 02.08 34 хв  02.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
142П Бахмут Львів 03.36 25 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
096О Маріуполь Харків 04.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 04.23 50 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
369Щ Баку Дніпро 02.08 3 г 5 хв  05.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Дніпро 04.23 50 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
096Д Маріуполь Бахмут 04.31 56 хв  05.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Д Лисичанськ Дніпро 05.07 30 хв  05.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Харків 05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 05.57 Курсує щоденно - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 05.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Мінськ 05.50 27 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 05.50 27 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 05.50 27 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 06.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
124К Київ Костянтинівка 06.42 26 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
725О Харків Київ 07.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
719Д Харків Київ 07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
272Ш Одеса Харків 08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 07.52 28 хв  08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
060ОШ Одеса Харків 08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
017ЛШ Чоп Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 08.48 Курсує щоденно - переглянути
019Й Москва Харків 08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Харків 09.00 Курсує щоденно - переглянути
776К Київ Харків 09.00 Курсує щоденно - переглянути
797 Харків Запоріжжя 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Одеса Харків 09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 10.08 Курсує щоденно - переглянути
019Й Москва Полтава 08.51 1 г 26 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
091О Харків Полтава 10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Полтава 05.59 4 г 18 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Львів Харків 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 11.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 11.16 21 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
140П Дніпро Лисичанськ 11.49 30 хв  12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.04 33 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
723О Харків Київ 13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
271О Харків Одеса 13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
205Д Покровськ Харків 14.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Бахмут 14.25 25 хв  14.50 Курсує щоденно - переглянути
017КО Харків Чоп 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Бахмут Маріуполь 15.25 1 г 16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
095О Харків Маріуполь 16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
205О Харків Покровськ 16.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
251О Харків Одеса 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
059КО Харків Одеса 17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
724К Київ Харків 18.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
721О Харків Київ 18.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
015О Харків Рахів 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Львів 18.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
798 Запоріжжя Харків 19.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 19.39 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Харків 20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
144К Ніжин Харків 20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 20.29 25 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
775КП Харків Київ 21.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
775К Харків Херсон 21.07 Курсує щоденно - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 20.58 20 хв  21.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
020О Харків Москва 21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 20.22 1 г 24 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 21.50 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Харків 22.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
124Д Костянтинівка Київ 22.15 26 хв  22.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.07 38 хв  22.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
726К Київ Харків 22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 23.16 Курсує щоденно - переглянути
370К Київ Баку 22.40 46 хв  23.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Баку 22.45 41 хв  23.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Новоолексіївка 20.22 3 г 12 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
720Д Київ Харків 23.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
106П Дніпро Москва 22.45 59 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 22.45 59 хв  23.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків