У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Харків
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Харків:

Розклад поїздів по станції Харків включає в себе 67 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Лисичанськ, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Харків можна виїхати за 23 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 21 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 21 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Харків.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Харків, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Харків-Балашівський

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
020Д Лисичанськ Київ 01.16 5 хв  01.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
020К Київ Лисичанськ 04.42 5 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Харків-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Ф Мінськ Запоріжжя 00.19 22 хв  00.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
369Щ Баку Київ 01.17 28 хв  01.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Дніпро 03.11 50 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 03.11 50 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 04.52 26 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
719Д Харків Київ 05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
140Д Лисичанськ Дніпро 05.33 22 хв  05.55 Курсує щоденно - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 05.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 06.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
064К Київ Харків 06.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
124К Київ Костянтинівка 06.43 34 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Костянтинівка 06.43 34 хв  07.17 Курсує щоденно - переглянути
725О Харків Київ 07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
019Й Москва Харків 07.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 07.53 22 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Харків 08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
776КП Київ Харків 08.30 Курсує щоденно - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 08.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Д Маріуполь Харків 09.03 Курсує щоденно - переглянути
091О Харків Полтава 09.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
019Й Москва Полтава 07.51 1 г 55 хв  09.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
788Д Костянтинівка Харків 09.50 Курсує щоденно - переглянути
096Д Маріуполь Бахмут 09.03 48 хв  09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
019Й Москва Суми 07.51 2 г 12 хв  10.03 Курсує щоденно - переглянути
375Ш Херсон Харків 10.12 Курсує щоденно - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 11.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
722К Київ Харків 11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 11.16 21 хв  11.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
140П Дніпро Лисичанськ 11.00 44 хв  11.44 Курсує щоденно - переглянути
128Л Ковель Харків 12.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Суми 08.20 4 г 19 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.06 33 хв  12.39 Курсує щоденно - переглянути
723О Харків Київ 13.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 15.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О Харків Одеса 17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
724ДП Київ Харків 18.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
721ДП Харків Київ 18.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 18.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
787П Харків Костянтинівка 19.03 Курсує щоденно - переглянути
375О Харків Херсон 19.36 Курсує щоденно - переглянути
092П Полтава Харків 19.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
144К Ніжин Харків 20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
111О Харків Львів 20.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Харків Маріуполь 20.25 Курсує щоденно - переглянути
096П Бахмут Маріуполь 19.43 42 хв  20.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
020О Харків Москва 20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Москва 19.50 56 хв  20.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
775КП Харків Київ 21.07 Курсує щоденно - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 21.01 21 хв  21.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
007ОШ Харків Одеса 21.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
063О Харків Київ 22.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 22.05 25 хв  22.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
124Д Костянтинівка Київ 22.14 28 хв  22.42 Курсує щоденно - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 21.45 59 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
106П Дніпро Москва 21.45 59 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.07 38 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути
726К Київ Харків 22.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
370К Київ Баку 22.28 32 хв  23.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Новоолексіївка 19.50 3 г 41 хв  23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 23.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
720Д Київ Харків 23.38 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Харків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Харків