У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хмельницький:

Актуальний розклад електричок по станції Хмельницький містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хмельницький з такими станціями і населеними пунктами як Вінниця, Жмеринка-Пас., Гречани, Волочиськ, Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 36 хв до пункту призначення Гречани. Найближчі станції та зупинні пункти Речовий ринок, Кам'янецький Переїзд, Ракове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хмельницький відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хмельницький - Волочиськ, Жмеринка-Пас. - Гречани, Хмельницький - Шепетівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хмельницький відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький