У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 77 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Кременчук, Чернівці, Трускавець, Ворохта, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 29 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
144Л Ворохта Київ 00.08 15 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 00.08 15 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Ш Ворохта Кременчук 00.14 15 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 00.28 5 хв  00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КП Київ Чернівці 00.57 3 хв  01.00 Курсує щоденно - переглянути
049К Київ Трускавець 01.06 3 хв  01.09 Курсує щоденно - переглянути
358Л Рахів Київ 01.33 7 хв  01.40 Курсує щоденно - переглянути
150О Кременчук Ворохта 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
144О Кременчук Ворохта 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 01.52 4 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 02.10 4 хв  02.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Ш Одеса Львів 02.21 5 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 02.21 5 хв  02.26 Курсує щоденно - переглянути
026О Одеса Рахів 02.21 5 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 02.27 3 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 02.41 3 хв  02.44 Курсує щоденно - переглянути
118Ш Чернівці Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує щоденно - переглянути
380Л Бухарест Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує щоденно - переглянути
026К Рахів Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
770КЛ Кам'янець-Подільський Київ 03.38 4 хв  03.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 03.48 10 хв  03.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Ш Одеса Львів 04.20 3 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 04.12 19 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 05.13 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 05.26 5 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 05.42 3 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 05.38 9 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 06.05 4 хв  06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
250Л Чернівці Київ 06.01 16 хв  06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 06.16 10 хв  06.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 06.55 6 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 07.28 16 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 08.27 4 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 08.40 7 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 08.47 16 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Львів 09.28 5 хв  09.33 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Перемишль 10.47 2 хв  10.49 Курсує щоденно - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 12.04 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 12.12 6 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
055М Москва Хмельницький 12.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Рубіжне Хмельницький 12.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 12.54 5 хв  12.59 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Чоп Київ 13.35 5 хв  13.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 13.37 5 хв  13.42 Курсує щоденно - переглянути
191К Київ Львів 13.50 4 хв  13.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
168Л Львів Одеса 13.48 7 хв  13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
772К Хмельницький Шостка 14.25 Курсує щоденно - переглянути
772КО Хмельницький Київ 14.25 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Костянтинівка 14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 15.20 5 хв  15.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
192Л Львів Київ 16.09 5 хв  16.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
168Ш Одеса Львів 16.59 5 хв  17.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.01 5 хв  17.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 17.14 Курсує щоденно - переглянути
138К Хмельницький Рубіжне 17.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
056К Хмельницький Москва 17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 18.16 5 хв  18.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 19.09 2 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 19.43 10 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 19.48 17 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
769К Київ Кам'янець-Подільський 20.14 4 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 20.17 4 хв  20.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 21.07 3 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
249К Київ Чернівці 20.49 26 хв  21.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 21.52 6 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Д Київ Чоп 22.17 17 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 22.17 17 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Кошице 22.17 17 хв  22.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
207К Київ Ужгород 22.45 15 хв  23.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 22.57 5 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 22.57 5 хв  23.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 23.51 5 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 23.51 5 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 23.51 5 хв  23.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький