У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хмельницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Хмельницький:

Розклад поїздів по станції Хмельницький включає в себе 68 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Кременчук, Чернівці, Бухарест-Норд, Трускавець, в сумі зі станції Хмельницький можна виїхати за 26 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 23 хв і прибуває в пункт призначення о 05 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 5 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Хмельницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Хмельницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
144Л Ворохта Київ 00.08 15 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 00.08 15 хв  00.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 00.22 5 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 00.22 5 хв  00.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
117П Київ Бухарест 00.57 3 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
117КП Київ Чернівці 00.57 3 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 01.06 3 хв  01.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
358Л Рахів Київ 01.33 7 хв  01.40 Курсує щоденно - переглянути
143К Київ Ворохта 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 01.33 15 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 01.52 4 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 01.52 4 хв  01.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 02.10 4 хв  02.14 Курсує щоденно - переглянути
026ОШ Одеса Львів 02.21 5 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 02.21 5 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 02.21 5 хв  02.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Л Ужгород Київ 02.27 3 хв  02.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
050Л Трускавець Київ 02.41 3 хв  02.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
118Ш Чернівці Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
380Л Бухарест Київ 02.50 5 хв  02.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
026КЛ Львів Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
335Д Перемишль Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 03.29 5 хв  03.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
770О Кам'янець-Подільський Київ 03.38 4 хв  03.42 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 03.48 10 хв  03.58 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 04.20 3 хв  04.23 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 04.12 19 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
778К Шостка Хмельницький 05.13 Курсує щоденно - переглянути
771КЛ Київ Хмельницький 05.13 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 05.26 5 хв  05.31 Курсує щоденно - переглянути
33025 Перемишль Дніпро 05.26 5 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
748Ш Тернопіль Київ 05.42 3 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 05.38 9 хв  05.47 Курсує щоденно - переглянути
095Ш Черкаси Львів 06.18 10 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 06.55 6 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 08.27 4 хв  08.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
085Д Дніпро Львів 08.40 7 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
85 Дніпро Перемишль 08.40 7 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 08.40 7 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 10.47 2 хв  10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 10.39 26 хв  11.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
138Д Лисичанськ Хмельницький 12.04 Курсує щоденно - переглянути
111КО Харків Львів 12.12 6 хв  12.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 13.17 5 хв  13.22 Курсує щоденно - переглянути
055М Москва Хмельницький 13.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
772КО Хмельницький Київ 14.24 Курсує щоденно - переглянути
772К Хмельницький Шостка 14.24 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 14.19 15 хв  14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
294Л Хмельницький Київ 14.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
293Ш Київ Хмельницький 15.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 15.23 5 хв  15.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 17.01 5 хв  17.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
138К Хмельницький Лисичанськ 17.14 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 18.14 5 хв  18.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
056К Хмельницький Москва 18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 19.09 2 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 19.09 2 хв  19.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 19.43 10 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути
357К Київ Рахів 19.48 17 хв  20.05 Курсує щоденно - переглянути
769КО Київ Кам'янець-Подільський 20.14 4 хв  20.18 Курсує щоденно - переглянути
110Л Львів Херсон 20.17 4 хв  20.21 Курсує щоденно - переглянути
747Ш Київ Тернопіль 21.07 3 хв  21.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 21.52 6 хв  21.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 23.51 5 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 23.51 5 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 23.51 5 хв  23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хмельницький