У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Колоски
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колоски:

Актуальний розклад електричок по станції Колоски містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Колоски з такими станціями і населеними пунктами як Каракуба, Іловайськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 44 хв до пункту призначення Іловайськ. Найближчі станції та зупинні пункти Карбідний, Войкове. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Колоски відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Каракуба, Каракуба - Іловайськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Колоски відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Іловайськ Каракуба 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6252 Каракуба Іловайськ 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6255 Іловайськ Каракуба 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6256 Каракуба Іловайськ 20.43 1 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Колоски можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Колоски