У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Комарівка містить всього 48 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарівка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Лозова, Зміїв, Харків-Пас., Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 43 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Південний, Артемівка, Високий, Мерефа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарівка відправляються або прибувають вранці - 15 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Біляївка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Красноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867 Харків Гусарівка 00.30 1 хв  00.31 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.00 1 хв  04.01 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.23 1 хв  04.24 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.31 1 хв  04.32 Курсує щоденно - переглянути
6683 Харків Красноград 04.48 1 хв  04.49 Курсує щоденно - переглянути
6682 Широкий Харків 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Красноград Харків 06.15 1 хв  06.16 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.19 2 хв  06.21 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6464 Люботин Мерефа 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6686 Красноград Харків 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6463 Мерефа Люботин 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685 Харків Красноград 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.14 1 хв  08.15 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.14 1 хв  09.15 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 10.06 1 хв  10.07 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 10.46 1 хв  10.47 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.51 1 хв  11.52 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.34 1 хв  12.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689* Харків Красноград 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 13.30 1 хв  13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.00 1 хв  14.01 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.22 1 хв  16.23 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.34 1 хв  16.35 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.59 1 хв  18.00 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Лозова Харків 18.35 1 хв  18.36 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.22 1 хв  19.23 Курсує щоденно - переглянути
6695 Харків Широкий 19.51 1 хв  19.52 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.30 1 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6696 Красноград Харків 20.52 1 хв  20.53 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 21.05 1 хв  21.06 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.16 1 хв  21.17 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.59 1 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698 Красноград Харків 22.44 1 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.42 1 хв  23.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарівка