У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Комарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Комарівка містить всього 50 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Комарівка з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Харків-Пас., Зміїв, Красноград, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 34 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Південний, Артемівка, Високий, Мерефа. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Комарівка відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Мерефа, Харків-Пас. - Зміїв, Харків-Пас. - Дубове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857 Харків Лозова 00.33 1 хв  00.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6503 Харків Лозова 04.00 1 хв  04.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.39 1 хв  04.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.40 1 хв  04.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6683 Харків Красноград 04.48 1 хв  04.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6682 Широкий Харків 05.06 1 хв  05.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.52 1 хв  05.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851/6861 Харків Дубове 06.04 2 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Красноград Харків 06.13 1 хв  06.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.27 1 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.41 1 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6464 Люботин Мерефа 06.46 1 хв  06.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6686 Красноград Харків 06.53 1 хв  06.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.29 1 хв  07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.31 1 хв  07.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6463 Мерефа Люботин 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6685 Харків Красноград 07.46 1 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.14 1 хв  08.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513 Харків Лозова 09.05 1 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6687 Харків Красноград 09.14 1 хв  09.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852 Лозова Харків 09.59 1 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6688 Красноград Харків 10.46 1 хв  10.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517 Харків Лозова 11.40 1 хв  11.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Лозова Харків 11.44 1 хв  11.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.30 1 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689 Харків Красноград 12.56 1 хв  12.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Харків Лозова 13.35 1 хв  13.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690 Красноград Харків 13.56 1 хв  13.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853/6863 Харків Гаврилівка 14.12 1 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6691 Харків Красноград 14.32 1 хв  14.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864/6854 Дубове Харків 14.34 1 хв  14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Лозова Харків 16.06 1 хв  16.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855/6865 Харків Гаврилівка 16.28 1 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6692 Красноград Харків 16.33 1 хв  16.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855 Харків Лозова 16.45 1 хв  16.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.51 1 хв  17.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Лозова Харків 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6694 Красноград Харків 18.52 1 хв  18.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.20 1 хв  19.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6695 Харків Широкий 19.51 1 хв  19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6696 Красноград Харків 20.52 1 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Лозова Харків 21.02 1 хв  21.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6697 Харків Красноград 21.05 1 хв  21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.16 1 хв  21.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530 Лихачове Харків 22.05 1 хв  22.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698 Красноград Харків 22.42 1 хв  22.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.33 1 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Комарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Комарівка