У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Коростишів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростишів:

Актуальний розклад електричок по станції Коростишів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Коростишів з такими станціями і населеними пунктами як Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 20 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Стрижівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Коростишів відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростишів - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Коростишів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6442 Житомир Коростишів 08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6441 Коростишів Житомир 16.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Коростишів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Коростишів