У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель:

Актуальний розклад електричок по станції Ковель містить всього 38 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ковель з такими станціями і населеними пунктами як Хотислав, Сарни, Ізов, Луцьк, Львів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Вербка, Поворськ, Фасти. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ковель відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізов - Ковель, Червоноград - Ковель, Заболоття - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6309 Ковель Хотислав 00.30 Курсує щоденно - переглянути
6316 Хотислав Ковель 02.16 Курсує щоденно - переглянути
6394 Ковель Сарни 03.20 Курсує щоденно - переглянути
6301 Ковель Ізов 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6302 Червоноград Ковель 06.46 Курсує щоденно - переглянути
6372 Ягодин Ковель 07.03 Курсує щоденно - переглянути
6364/6363 Луцьк Ковель 07.14 Курсує щоденно - переглянути
6317 Сарни Ковель 07.24 Курсує щоденно - переглянути
6310 Хотислав Ковель 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6358/6357 Ковель Луцьк 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6055 Ковель Львів 08.48 Курсує щоденно - переглянути
6373 Ковель Ягодин 09.00 Курсує щоденно - переглянути
6318 Ковель Сарни 09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.15 Курсує щоденно - переглянути
6304 Ізов Ковель 11.37 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6319 Сарни Ковель 12.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6312 Заболоття Ковель 12.40 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 12.54 Курсує щоденно - переглянути
6313 Ковель Заболоття 13.20 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ковель Червоноград 13.45 Курсує щоденно - переглянути
6320 Ковель Сарни 15.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6366 Ковель Ківерці 15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6375 Ковель Ягодин 15.50 Курсує щоденно - переглянути
6305 Ковель Ізов 17.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Заболоття Ковель 19.06 Курсує щоденно - переглянути
6376 Ягодин Ковель 19.30 Курсує щоденно - переглянути
6365 Ківерці Ковель 19.31 Курсує щоденно - переглянути
6321 Сарни Ковель 19.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6306 Червоноград Ковель 19.45 Курсує щоденно - переглянути
6377 Ковель Ягодин 20.20 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Хотислав 20.23 Курсує щоденно - переглянути
6396/6395 Ковель Луцьк 20.50 Курсує щоденно - переглянути
6307 Ковель Червоноград 20.55 Курсує щоденно - переглянути
6322 Ковель Сарни 21.50 Курсує щоденно - переглянути
6308 Ізов Ковель 23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6393 Сарни Ковель 23.36 Курсує щоденно - переглянути
6054 Львів Ковель 23.46 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель