У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ковель
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель:

Актуальний розклад електричок по станції Ковель містить всього 40 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ковель з такими станціями і населеними пунктами як Хотислав, Сарни, Могиляни, Ізов, Ягодин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 20 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Вербка, Поворськ, Білий Налив. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ковель відправляються або прибувають вранці - 14 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сарни - Ковель, Ковель - Заболоття, Здолбунів-Пас. - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ковель відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6309 Ковель Хотислав 01.30 Курсує щоденно - переглянути
6316 Хотислав Ковель 02.14 Курсує щоденно - переглянути
6394* Ковель Сарни 03.00 Курсує щоденно - переглянути
6354 Ковель Могиляни 05.17 Курсує щоденно - переглянути
6301 Ковель Ізов 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6302 Червоноград Ковель 06.46 Курсує щоденно - переглянути
963 Сарни Ковель 06.58 Курсує щоденно - переглянути
966 Ягодин Ковель 07.03 Курсує щоденно - переглянути
6364-6363 Луцьк Ковель 07.14 Курсує щоденно - переглянути
6310 Хотислав Ковель 07.30 Курсує щоденно - переглянути
6373 Ковель Ягодин 08.25 Курсує щоденно - переглянути
6358-6357 Ковель Луцьк 08.35 Курсує щоденно - переглянути
6071 Ковель Львів 08.48 Курсує щоденно - переглянути
6311 Ковель Заболоття 09.15 Курсує щоденно - переглянути
968 Ковель Сарни 10.00 Курсує щоденно - переглянути
6304 Ізов Ковель 11.37 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 12.05 Курсує щоденно - переглянути
6319* Сарни Ковель 12.15 Курсує щоденно - переглянути
6374 Ягодин Ковель 12.35 Курсує щоденно - переглянути
6312* Заболоття Ковель 13.30 Курсує щоденно - переглянути
6303 Ковель Червоноград 13.45 Курсує щоденно - переглянути
6313* Ковель Заболоття 14.20 Курсує щоденно - переглянути
6320 Ковель Сарни 15.14 Курсує щоденно - переглянути
6366 Ковель Ківерці 15.44 Курсує щоденно - переглянути
6375 Ковель Ягодин 15.50 Курсує щоденно - переглянути
6305 Ковель Ізов 16.25 Курсує щоденно - переглянути
6314 Заболоття Ковель 19.12 Курсує щоденно - переглянути
6365 Ківерці Ковель 19.29 Курсує щоденно - переглянути
6376 Ягодин Ковель 19.30 Курсує щоденно - переглянути
6306 Червоноград Ковель 19.45 Курсує щоденно - переглянути
967 Сарни Ковель 19.58 Курсує щоденно - переглянути
6315 Ковель Хотислав 20.23 Курсує щоденно - переглянути
965 Ковель Ягодин 20.30 Курсує щоденно - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 20.50 Курсує щоденно - переглянути
6307 Ковель Червоноград 20.55 Курсує щоденно - переглянути
964 Ковель Сарни 21.20 Курсує щоденно - переглянути
6361-6362 Здолбунів Ковель 22.12 Курсує щоденно - переглянути
6308 Ізов Ковель 23.08 Курсує щоденно - переглянути
6072 Львів Ковель 23.47 Курсує щоденно - переглянути
6393 Сарни Ковель 23.55 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ковель