У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Козятин-2
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козятин-2:

Актуальний розклад електричок по станції Козятин-2 містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Козятин-2 з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Київ-Пас., Бердичів, Козятин-1, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 16 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Залізничне, Каолінова. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Козятин-2 відправляються або прибувають днем - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Рівне, Козятин-1 - Бердичів, Бердичів - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Козятин-2 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6249 Козятин Шепетівка 04.29 1 хв  04.30 Курсує щоденно - переглянути
870* Шепетівка Київ 06.30 1 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6251 Козятин Бердичів 07.17 1 хв  07.18 Курсує щоденно - переглянути
6250 Бердичів Козятин 08.22 1 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Коростень Козятин 09.05 1 хв  09.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 10.42 1 хв  10.43 Курсує щоденно - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 11.17 1 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 15.42 1 хв  15.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 17.16 1 хв  17.17 Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Бердичів 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
862К Шепетівка Київ 17.44 1 хв  17.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6256 Бердичів Козятин 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Козятин Бердичів 19.17 1 хв  19.18 Курсує щоденно - переглянути
6258 Бердичів Козятин 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 23.15 1 хв  23.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Козятин-2 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Козятин-2