У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кропивницький
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кропивницький:

Розклад поїздів по станції Кропивницький включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Харків-Пас., Суми, Одеса-Головна, Дніпро-Головний, Кривий Ріг-Головний, в сумі зі станції Кропивницький можна виїхати за 8 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 28 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 28 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кропивницький.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кропивницький, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
060Ш Одеса Харків 00.14 15 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
060Ш Одеса Суми 00.14 15 хв  00.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
059О Харків Одеса 00.45 15 хв  01.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 01.06 5 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
063Д Дніпро Одеса 01.06 5 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
564П Рокувата Одеса 01.06 5 хв  01.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
008ЛШ Одеса Харків 02.07 3 хв  02.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ДК Костянтинівка Одеса 02.19 3 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Дніпро 03.24 3 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 03.24 3 хв  03.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 03.56 3 хв  03.59 Курсує щоденно - переглянути
007ОШ Харків Одеса 04.09 3 хв  04.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 19.23 5 хв  19.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 22.22 3 хв  22.25 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кропивницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кропивницький

Від станції Кропивницький можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Кропивницький