У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Кривий Ріг(всі вокзали)
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Кривий Ріг:

Розклад поїздів по станції Кривий Ріг включає в себе 29 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Запоріжжя-1, Херсон, Москва-Курська, Миколаїв-Пас., в сумі зі станції Кривий Ріг можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 06 г 16 хв і прибуває в пункт призначення о 11 г 52 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 5 г 36 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Кривий Ріг.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Кривий Ріг, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Кривий Ріг

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
739Д Кривий Ріг Київ 06.27 1 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 22.46 1 хв  22.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Вокзал Кривий Ріг-Головний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
162Ш Миколаїв Київ 02.49 10 хв  02.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 03.16 7 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
072Л Львів Запоріжжя 03.16 7 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
071Л Ужгород Запоріжжя 03.16 7 хв  03.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 04.45 5 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
076К Київ Кривий Ріг 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
075Л Ужгород Кривий Ріг 06.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
739Д Кривий Ріг Київ 06.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 07.48 5 хв  07.53 Курсує щоденно - переглянути
064Л Одеса Кривий Ріг 10.10 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 09.29 48 хв  10.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 11.04 Курсує щоденно - переглянути
214П Дніпро Кривий Ріг 11.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 11.31 5 хв  11.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
204П Кривий Ріг Покровськ 12.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 13.38 Курсує щоденно - переглянути
120П Запоріжжя Львів 16.17 50 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг П'ятихатки 18.32 Курсує щоденно - переглянути
564П Кривий Ріг Одеса 18.32 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 18.29 10 хв  18.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Ужгород 20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
076П Кривий Ріг Київ 20.59 Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Ужгород 20.58 11 хв  21.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 21.50 9 хв  21.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 22.40 7 хв  22.47 Курсує щоденно - переглянути
740Ш Київ Кривий Ріг 22.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
275К Київ Кривий Ріг 23.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
102Ш Херсон Київ 23.37 5 хв  23.42 Курсує щоденно - переглянути
161К Київ Миколаїв 23.41 5 хв  23.46 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Кривий Ріг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Кривий Ріг(всі вокзали)