У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Квасилів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів:

Актуальний розклад електричок по станції Квасилів містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Квасилів з такими станціями і населеними пунктами як Луцьк, Сарни, Здолбунів-Пас., Рівне, Ковель. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 58 хв до пункту призначення Здолбунів-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Здолбунів-Пас., Басів Кут. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Квасилів відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів(приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями якЗдолбунів-Пас. - Сарни, Здолбунів-Пас. - Удрицьк, Рівне - Могиляни. Регулярно оновлюваний розклад електричок(приміських поїздів) по станції Квасилів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6351 Здолбунів Луцьк 05.06 1 хв  05.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6329/6330 Здолбунів Сарни 06.40 1 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6341/6342 Сарни Здолбунів 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Рівне 07.26 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.35 1 хв  08.36 Курсує щоденно - переглянути
6354 Ковель Могиляни 08.51 1 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6343/6344 Сарни Здолбунів 10.13 1 хв  10.14 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.49 1 хв  10.50 Курсує щоденно - переглянути
6356 Луцьк Здолбунів 11.19 1 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333/6334 Здолбунів Удрицьк 11.25 1 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.43 1 хв  12.44 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.44 1 хв  14.45 Курсує щоденно - переглянути
6361/6362 Здолбунів Ковель 17.09 1 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
6335/6336 Здолбунів Удрицьк 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.38 1 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.49 1 хв  17.50 Курсує щоденно - переглянути
6094 Львів Рівне 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6389/6390 Горинь Здолбунів 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6389/6390 Удрицьк Здолбунів 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6337/6338 Здолбунів Сарни 19.50 1 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
855Л Київ Рівне 20.02 1 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6363 Здолбунів Луцьк 20.45 1 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
856Л Рівне Шепетівка 20.48 1 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6349/6350 Удрицьк Здолбунів 22.57 1 хв  22.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Квасилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Квасилів