У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лікарське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лікарське:

Актуальний розклад електричок по станції Лікарське містить всього 13 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лікарське з такими станціями і населеними пунктами як Віринський завод, Смородине, Суми, Ворожба-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 16 хв до пункту призначення Ворожба-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Головашівка, Амбари. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лікарське відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кириківка - Ворожба-Пас., Смородине - Ворожба-Пас., Віринський завод - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лікарське відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6891 Суми Віринський завод 04.37 1 хв  04.38 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 06.07 1 хв  06.08 Курсує щоденно - переглянути
6512 Ворожба Суми 06.43 2 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 09.59 1 хв  10.00 Курсує щоденно - переглянути
6514 Ворожба Суми 12.20 1 хв  12.21 Курсує щоденно - переглянути
6513 Суми Ворожба 15.24 1 хв  15.25 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Суми 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6517 Суми Ворожба 18.37 1 хв  18.38 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 19.21 1 хв  19.22 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 21.15 1 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лікарське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лікарське