У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Любинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любинці:

Актуальний розклад електричок по станції Любинці містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Любинці з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Лавочне, Стрий, Чоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 57 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Стинава Нижня, Гірне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Любинці відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лавочне - Стрий, Мукачево - Стрий, Стрий - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Любинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6156* Лавочне Львів 05.42 1 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 07.08 1 хв  07.09 Курсує щоденно - переглянути
6183 Стрий Мукачево 08.50 1 хв  08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6187* Львів Мукачево 11.21 13 хв  11.34 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
6185 Стрий Лавочне 13.50 1 хв  13.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6184 Мукачево Стрий 14.56 1 хв  14.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 16.10 1 хв  16.11 Курсує щоденно - переглянути
6186 Лавочне Стрий 16.44 1 хв  16.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6506* Мукачево Стрий 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 19.55 1 хв  19.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 20.56 1 хв  20.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Любинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Любинці