У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк:

Актуальний розклад електричок по станції Луцьк містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Луцьк з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Ковель, Львів, Ківерці, Сапіжанка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 00 хв до пункту призначення Ківерці. Найближчі станції та зупинні пункти Прилуцька, Ківерці, Звиняче, Автозавод. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Луцьк відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Стоянів - Ківерці, Ківерці - Сапіжанка, Луцьк - Ковель. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6352 Луцьк Здолбунів 04.26 Курсує щоденно - переглянути
6364-6363 Луцьк Ковель 04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7003 Ківерці Львів 05.21 7 хв  05.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6370 Стоянів Ківерці 06.53 4 хв  06.57 Курсує щоденно - переглянути
6351 Здолбунів Луцьк 07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6379 Ківерці Сапіжанка 08.28 4 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6356 Луцьк Здолбунів 09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6358-6357 Ковель Луцьк 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6380 Сапіжанка Ківерці 17.02 6 хв  17.08 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Ковель 17.06 14 хв  17.20 Курсує щоденно - переглянути
6361-6362 Здолбунів Ковель 19.23 24 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6369 Ківерці Стоянів 20.57 7 хв  21.04 Курсує щоденно - переглянути
7004 Львів Ківерці 21.47 13 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6396-6395 Ковель Луцьк 23.00 Курсує щоденно - переглянути
6363 Здолбунів Луцьк 23.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк