У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Луцьк:

Розклад поїздів по станції Луцьк включає в себе 14 поїздів за такими напрямками як Ковель, Москва-Київська, Київ-Пас., Новоолексіївка, Харків-Пас., в сумі зі станції Луцьк можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 30 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 2 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Луцьк.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Луцьк, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
097К Київ Ковель 05.05 25 хв  05.30 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 07.24 17 хв  07.41 Курсує щоденно - переглянути
084Ш Одеса Ковель 08.04 26 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
078Л Ковель Москва 11.47 23 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Київ 11.47 23 хв  12.10 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 12.09 25 хв  12.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
077Л Київ Ковель 12.32 23 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
073А Москва Ковель 12.32 23 хв  12.55 Курсує щоденно - переглянути
128Л Ковель Харків 16.07 22 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 19.11 16 хв  19.27 Курсує щоденно - переглянути
084Л Ковель Одеса 19.38 23 хв  20.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 21.47 23 хв  22.10 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк