У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луцьк
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Луцьк:

Розклад поїздів по станції Луцьк включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Ковель, Новоолексіївка, Харків-Пас., Чернівці, Одеса-Головна, в сумі зі станції Луцьк можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 05 г 31 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 2 г 1 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Луцьк.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Луцьк, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
292Ш Одеса Ковель 05.06 25 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
294Ш Одеса Ковель 05.06 25 хв  05.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 07.36 5 хв  07.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Ш Одеса Ковель 08.04 26 хв  08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 11.05 23 хв  11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 11.47 23 хв  12.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
077Л Київ Ковель 13.29 23 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 16.07 22 хв  16.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 19.11 18 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
058Л Ковель Одеса 20.10 23 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
292Л Ковель Одеса 21.58 23 хв  22.21 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Луцьк можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луцьк