У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 107 поїздів за такими напрямками як Чернівці, Київ-Пас., Маріуполь, Одеса-Головна, Ковель, в сумі зі станції Львів можна виїхати за 32 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 01 г 01 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 48 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 7 г 47 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
668К Ковель Чернівці 00.06 55 хв  01.01 Курсує щоденно - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 00.41 20 хв  01.01 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 01.20 Курсує щоденно - переглянути
007Л Івано-Франківськ Київ 02.00 20 хв  02.20 Курсує щоденно - переглянути
107Л Ужгород Одеса 02.05 25 хв  02.30 Курсує щоденно - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 02.14 26 хв  02.40 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Кошице 02.26 26 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
013Д Київ Чоп 02.26 26 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
013К Київ Солотвино 02.26 26 хв  02.52 Курсує щоденно - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 02.50 21 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
029Л Ужгород Київ 02.51 20 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 03.00 20 хв  03.20 Курсує щоденно - переглянути
013Л Солотвино Київ 03.40 23 хв  04.03 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 04.01 26 хв  04.27 Курсує щоденно - переглянути
141К Київ Львів 04.40 Курсує щоденно - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.24 24 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
049К Київ Трускавець 04.32 23 хв  04.55 Курсує щоденно - переглянути
017КО Харків Ужгород 04.48 26 хв  05.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
007К Київ Івано-Франківськ 04.58 20 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Солотвино Львів 05.55 Курсує щоденно - переглянути
091К Київ Львів 06.00 Курсує щоденно - переглянути
744КШ Львів Дарниця 06.07 Курсує щоденно - переглянути
144О Кременчук Ворохта 06.10 22 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 06.10 22 хв  06.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Ш Одеса Львів 06.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
081Д Київ Чоп 06.20 26 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 06.20 26 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
081Д Львів Будапешт 06.46 Курсує щоденно - переглянути
026О Одеса Рахів 06.33 34 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Яремче 06.33 34 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 06.33 1 г 17 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 07.55 Курсує щоденно - переглянути
015КО Харків Івано-Франківськ 07.39 25 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Рахів 07.39 25 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 08.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 08.23 Курсує щоденно - переглянути
606Л Ворохта Львів 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
606Л Рахів Львів 08.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 08.05 26 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
041П Дніпро Трускавець 08.55 22 хв  09.17 Курсує щоденно - переглянути
601Ш Чоп Київ 05.55 3 г 45 хв  09.40 Курсує щоденно - переглянути
074Л Львів Москва 09.40 Курсує щоденно - переглянути
702Д Чернівці Львів 09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 09.44 26 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
146О Ужгород Львів 10.13 Курсує щоденно - переглянути
145О Ужгород Львів 10.13 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 10.02 20 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 10.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 10.23 19 хв  10.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Ш Львів Новоолексіївка 11.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 11.06 12 хв  11.18 Курсує щоденно - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 11.07 20 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
146О Чоп Київ 10.13 1 г 14 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
749П Львів Київ 11.27 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 10.13 1 г 14 хв  11.27 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 11.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 12.32 Курсує щоденно - переглянути
096Л Львів Черкаси 12.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
605Л Львів Ворохта 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
605Л Львів Рахів 13.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 13.30 Курсує щоденно - переглянути
052Л Вроцлав Львів 13.30 Курсує щоденно - переглянути
052Л Гдиня Львів 13.30 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Львів 13.42 Курсує щоденно - переглянути
715К Київ Перемишль 13.42 11 хв  13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.07 Курсує щоденно - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 14.57 25 хв  15.22 Курсує щоденно - переглянути
606К Львів Рахів 15.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Ворохта 15.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 15.45 Курсує щоденно - переглянути
111О Харків Львів 16.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
716Л Львів Київ 16.12 Курсує щоденно - переглянути
715Л Перемишль Київ 16.02 10 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Київ 16.20 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Гдиня 16.55 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Вроцлав 16.55 Курсує щоденно - переглянути
070Д Маріуполь Львів 17.01 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 18.10 20 хв  18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л Перемишль Київ 18.36 11 хв  18.47 Курсує щоденно - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 18.44 20 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
749Д Київ Львів 19.50 Курсує щоденно - переглянути
144Ш Ворохта Кременчук 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 19.50 20 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
601Л Львів Солотвино 20.40 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Ужгород 21.00 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 19.50 1 г 10 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Відень 21.00 Курсує щоденно - переглянути
136Л Чернівці Одеса 21.10 26 хв  21.36 Курсує щоденно - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Івано-Франківськ Харків 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 21.37 20 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 22.12 Курсує щоденно - переглянути
034Л Будапешт Львів 22.16 Курсує щоденно - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 22.40 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 22.16 34 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 22.46 22 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути
092Л Львів Київ 23.19 Курсує щоденно - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 22.15 1 г 13 хв  23.28 Курсує щоденно - переглянути
026К Рахів Одеса 22.57 31 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Яремче Одеса 22.57 31 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
026Л Львів Одеса 23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів