У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Львів:

Розклад поїздів по станції Львів включає в себе 127 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Чернівці, Маріуполь, Ковель, Солотвино-1, в сумі зі станції Львів можна виїхати за 32 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 08 хв і прибуває в пункт призначення о 08 г 37 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 8 г 29 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Львів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Львів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
235Ш Ужгород Київ 23.48 20 хв  00.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Львів 00.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
668К Ковель Чернівці 00.32 29 хв  01.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
043Л Івано-Франківськ Київ 00.41 20 хв  01.01 Курсує щоденно - переглянути
070Л Львів Маріуполь 01.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
013Л Солотвино Київ 01.15 23 хв  01.38 Курсує щоденно - переглянути
250Л Чернівці Київ 01.28 20 хв  01.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Л Львів Київ 02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
007Л Івано-Франківськ Київ 02.02 20 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
249КП Київ Чернівці 01.58 24 хв  02.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Львів Ковель 02.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
668Ш Чернівці Ковель 02.14 26 хв  02.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
013К Київ Солотвино 02.18 26 хв  02.44 Курсує щоденно - переглянути
107Л Ужгород Одеса 02.20 33 хв  02.53 Курсує щоденно - переглянути
043К Київ Івано-Франківськ 02.49 22 хв  03.11 Курсує щоденно - переглянути
107Л Чоп Київ 02.20 53 хв  03.13 Курсує щоденно - переглянути
029Л Ужгород Київ 02.53 20 хв  03.13 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 02.20 53 хв  03.13 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 03.03 20 хв  03.23 Курсує щоденно - переглянути
207О Київ Ужгород 03.15 30 хв  03.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
081К Київ Ужгород 03.42 27 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 03.42 27 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 03.42 27 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
142П Бахмут Львів 04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
029К Київ Ужгород 03.56 26 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
142П Красний Лиман Львів 04.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
220Л Чернівці Київ 03.52 50 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Одеса Чернівці 04.30 23 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Ш Білгород-Дністровський Чернівці 04.21 32 хв  04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
049К Київ Трускавець 04.38 23 хв  05.01 Курсує щоденно - переглянути
007К Київ Львів 05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
017КО Харків Ужгород 04.50 29 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
007К Київ Івано-Франківськ 05.03 20 хв  05.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
258О Одеса Ужгород 05.16 34 хв  05.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Ш Солотвино Львів 05.58 Курсує щоденно - переглянути
091К Київ Львів 06.00 Курсує щоденно - переглянути
744КШ Львів Дарниця 06.05 Курсує щоденно - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 05.40 26 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
052Л Вроцлав Львів 06.10 Курсує щоденно - переглянути
235К Київ Ужгород 05.32 41 хв  06.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
026ОШ Одеса Львів 06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Ворохта 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
150О Кременчук Івано-Франківськ 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
143К Київ Івано-Франківськ 06.15 20 хв  06.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
026О Одеса Рахів 06.35 33 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
015КО Харків Львів 07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
036Ш Одеса Перемишль 06.35 1 г 20 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
012Ш Одеса Львів 07.55 Курсує щоденно - переглянути
015КО Харків Рахів 07.39 25 хв  08.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 08.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
606Л Рахів Львів 08.30 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 08.05 26 хв  08.31 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
041П Дніпро Трускавець 08.32 25 хв  08.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
168Л Львів Одеса 09.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
074Л Львів Москва 09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
702Д Чернівці Львів 09.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 09.45 26 хв  10.11 Курсує щоденно - переглянути
145О Ужгород Львів 10.14 Курсує щоденно - переглянути
002Д Костянтинівка Івано-Франківськ 10.21 20 хв  10.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
095Ш Черкаси Львів 10.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 10.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 10.36 34 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
705К Київ Перемишль 11.09 11 хв  11.20 Курсує щоденно - переглянути
145О Чоп Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 10.14 1 г 12 хв  11.26 Курсує щоденно - переглянути
749Л Івано-Франківськ Київ 11.06 20 хв  11.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
749П Львів Київ 11.26 Курсує щоденно - переглянути
192Л Львів Київ 11.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
219К Київ Чернівці 12.00 20 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 12.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 12.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Л Львів Черкаси 12.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Ш Львів Бахмут 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Львів 13.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Львів 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
089Л Перемишль Львів 13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
715К Київ Перемишль 13.45 10 хв  13.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
042Л Трускавець Дніпро 14.57 25 хв  15.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 15.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
606К Львів Рахів 15.46 Курсує щоденно - переглянути
090Л Львів Перемишль 16.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Перемишль Київ 16.02 10 хв  16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
715Л Львів Київ 16.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
111О Харків Львів 16.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
112Л Львів Харків 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 17.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
191К Київ Львів 17.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
702П Львів Чернівці 18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
705Л Перемишль Київ 18.36 10 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 18.44 20 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 18.44 20 хв  19.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 19.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 18.52 22 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
749ДК Київ Львів 19.57 Курсує щоденно - переглянути
144Л Івано-Франківськ Київ 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
144Л Ворохта Київ 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Івано-Франківськ Кременчук 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
150Л Ворохта Кременчук 19.45 20 хв  20.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
749К Київ Івано-Франківськ 19.57 20 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
227Л Ужгород Одеса 20.09 31 хв  20.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
601Л Львів Солотвино 20.40 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Відень 21.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
145Л Львів Ужгород 21.00 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 19.57 1 г 3 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
168Ш Одеса Львів 21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Білгород-Дністровський 21.19 21 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
136Л Чернівці Одеса 21.19 21 хв  21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Львів Харків 22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
016ЛШ Рахів Харків 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
001Л Івано-Франківськ Костянтинівка 21.40 20 хв  22.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
012Л Львів Одеса 22.20 Курсує щоденно - переглянути
743ЛШ Дарниця Львів 22.43 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 22.18 32 хв  22.50 Курсує щоденно - переглянути
050Л Трускавець Київ 22.46 22 хв  23.08 Курсує щоденно - переглянути
092Л Львів Київ 23.19 Курсує щоденно - переглянути
026Л Львів Одеса 23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
026К Рахів Одеса 22.59 29 хв  23.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
035Ш Перемишль Одеса 22.39 49 хв  23.28 Курсує щоденно - переглянути
051Л Львів Вроцлав 23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
207Л Ужгород Київ 23.35 20 хв  23.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Львів