У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Лиман-Дунайський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лиман-Дунайський:

Актуальний розклад електричок по станції Лиман-Дунайський містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Лиман-Дунайський з такими станціями і населеними пунктами як Етулія, Рені. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 38 хв до пункту призначення Рені. Найближчі станції та зупинні пункти Рені-Наливна, Фрикацей. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Лиман-Дунайський відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рені - Етулія, Етулія - Рені. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Лиман-Дунайський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6202 Рені Етулія 05.11 2 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
6201 Етулія Рені 07.09 2 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6204 Рені Етулія 17.37 2 хв  17.39 Курсує щоденно - переглянути
6203 Етулія Рені 19.36 2 хв  19.38 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Лиман-Дунайський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Лиман-Дунайський

Від станції Лиман-Дунайський можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Лиман-Дунайський