У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липкуватівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка:

Актуальний розклад електричок по станції Липкуватівка містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липкуватівка з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 47 хв до пункту призначення Лихачове. Найближчі станції та зупинні пункти Єзерська, Бірки. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липкуватівка відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лозова - Харків-Пас., Гусарівка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Лозова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 01.01 1 хв  01.02 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 03.44 1 хв  03.45 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.30 1 хв  04.31 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 05.18 1 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.08 1 хв  06.09 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6509* Харків Біляївка 08.01 1 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6852-6862 Гусарівка Харків 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.20 1 хв  11.21 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 12.00 1 хв  12.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517* Харків Лозова 12.10 1 хв  12.11 Курсує щоденно - переглянути
6854-6864 Дубове Харків 13.37 1 хв  13.38 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 14.00 1 хв  14.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.37 1 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.35 1 хв  15.36 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 17.04 1 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 18.01 1 хв  18.02 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.50 1 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.50 1 хв  19.51 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.30 1 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6530* Лихачове Харків 21.35 1 хв  21.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.46 1 хв  21.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липкуватівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липкуватівка