У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Малютянка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малютянка:

Актуальний розклад електричок по станції Малютянка містить всього 39 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Малютянка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Фастів-1, Святошин, Козятин-1, Миронівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 04 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Шляхова, Боярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Малютянка відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Київ-Пас., Фастів-1 - Київ-Пас., Миронівка - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Малютянка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6002 Фастів Київ 04.49 1 хв  04.50 Курсує щоденно - переглянути
6006 Фастів Київ 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
60011* Київ Фастів 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6001 Київ Фастів 06.17 1 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6010 Мотовилівка Київ 06.29 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6540 Фастів Святошин 06.51 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6012 Фастів Київ 07.13 1 хв  07.14 Курсує щоденно - переглянути
6231-6014 Миронівка Київ 07.27 1 хв  07.27 Курсує щоденно - переглянути
6003-6203 Київ Козятин 07.38 1 хв  07.39 Курсує щоденно - переглянути
7033-34 Біла Церква Київ 07.46 1 хв  07.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6005-6236 Київ Миронівка 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6016 Фастів Київ 08.07 1 хв  08.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
60166* Фастів Київ 08.22 1 хв  08.22 Курсує щоденно - переглянути
6204-6018 Козятин Київ 08.28 1 хв  08.28 Курсує щоденно - переглянути
6233-6020 Біла Церква Київ 09.17 1 хв  09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009-6205 Київ Козятин 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6011-6207 Київ Козятин 10.10 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6206-6022 Козятин Київ 11.53 1 хв  11.53 Курсує щоденно - переглянути
6013-6238 Київ Миронівка 13.00 1 хв  13.01 Курсує щоденно - переглянути
6235-6024 Миронівка Київ 13.20 1 хв  13.20 Курсує щоденно - переглянути
6015 Київ Фастів 14.30 1 хв  14.31 Курсує щоденно - переглянути
6208-6026 Козятин Київ 14.52 1 хв  14.52 Курсує щоденно - переглянути
6017-6240 Київ Миронівка 15.58 1 хв  15.59 Курсує щоденно - переглянути
6019-6209 Київ Козятин 16.18 1 хв  16.19 Курсує щоденно - переглянути
6028 Фастів Київ 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6030 Фастів Київ 17.49 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6210-6030 Козятин Київ 17.49 1 хв  17.49 Курсує щоденно - переглянути
6023-6211 Київ Козятин 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6541 Святошин Фастів 18.11 1 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути
6032 Фастів Київ 18.29 1 хв  18.30 Курсує щоденно - переглянути
6025 Київ Фастів 18.33 1 хв  18.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027-6213 Київ Козятин 19.04 1 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6029-6242 Київ Миронівка 19.24 1 хв  19.25 Курсує щоденно - переглянути
6031 Київ Фастів 19.33 1 хв  19.34 Курсує щоденно - переглянути
6034 Фастів Київ 19.46 1 хв  19.46 Курсує щоденно - переглянути
6033 Київ Фастів 21.08 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
6036 Фастів Київ 21.09 1 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
6035 Київ Фастів 22.04 1 хв  22.05 Курсує щоденно - переглянути
6037 Київ Фастів 23.03 1 хв  23.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Малютянка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Малютянка