У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Мелітополя

Важливий транспортний вузол Запорізької області цікавий в першу чергу тим, хто шукає розклад поїздів Мелітополь - Крим. У зв'язку з нестабільною ситуацією на Україні в 2014 році, а також незрозумілим правовим статусом автономної республіки кількість поїздів, що прямують за маршрутом континентальна Україна - Крим, помітно зменшилася. Однак кримський напрямок продовжує залишатися популярним. Всі без винятку поїзди, що прямують на півострів через Мелітополь, зупиняються на станції для проходження процедури митного контролю української прикордонною службою. Щоб уникнути ексцесів при перетині кордону України з Кримом при собі слід мати внутрішній паспорт громадянина України або закордонний паспорт. Через Мелітополь щодня прямують потяги на Сімферополь, Севастополь, Керч. Всі ці поїзди проходять через кримську станцію Джанкой, де відбувається процедура митного огляду пасажирів російськими прикордонниками.

Розклад поїздів далекого прямування Мелітополя

Щодня транзитом через Мелітополь слідують поїзди з Криму на Київ, Кривий Ріг, Дніпро. Через день курсують склади Євпаторія - Харків, Сімферополь - Мінськ, Сімферополь - Суми, Сімферополь - Харків. В Генічеськ можна дістатися транзитними складами, наступними за маршрутами з Дніпра та Чернівців. За вказівкою відправляються також літні поїзди Дніпро - Якимівка, Генічеськ - Інгулець.

Приміські поїзди міста

Вокзал даного населеного пункту обслуговує два напрямки руху приміських поїздів - кримський і запорізький. Розклад поїздів з Мелітополя до Криму змінено: раніше курсував транзитний приміський поїзд на Сімферополь скасований. Тепер дістатися в південному напрямку можна тільки до станції Сиваш. Потяги на Сиваш або Новоолексіївку відправляються вранці і ввечері щодня. Також курсує експрес Запоріжжя-2 - Сиваш. Протягом дня відправляється чотири експрес-поїзда до станції Генічеськ.

В північному(запорізькому) напрямку щодня виходять на маршрут поїзда в Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Запоріжжя-2. Час в дорозі до Запоріжжя - 3 години, до Дніпра - 3 години 40 хвилин. По п'ятницях і вихідним прямує поїзд Генічеськ - Кривий Ріг, а в понеділок, четвер і суботу в ранкові години курсує приміський склад Мелітополь - Іловайськ.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Мелітополь:

Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь на сьогоднішній день включає в себе 30 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 25, 33 з них проходять і 22 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 00 г 02 хв у напрямку до станції Інгулець, а останній прибуває в 23 г 56 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 15 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Мелітополь курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Мелітополь можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
514Д Генічеськ Інгулець 23.42 20 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 00.17 5 хв  00.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
190П Генічеськ Дніпро 00.25 20 хв  00.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
242Д Кривий Ріг Генічеськ 02.04 20 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
190Д Дніпро Генічеськ 02.04 20 хв  02.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 03.41 5 хв  03.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мелітополь Запоріжжя 04.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
118П Генічеськ Чернівці 05.22 22 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6556 Новоолексіївка Мелітополь 05.53 Курсує щоденно - переглянути
6554 Мелітополь Запоріжжя 05.54 Курсує щоденно - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 05.44 22 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Новоолексіївка 05.44 22 хв  06.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6890-6889 Мелітополь Нововесела 06.08 Курсує щоденно - переглянути
212Д Новоолексіївка Харків 07.14 2 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Запоріжжя Мелітополь 07.48 Курсує щоденно - переглянути
6907 Мелітополь Сиваш 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907 Мелітополь Генічеськ 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 08.25 22 хв  08.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6920 Генічеськ Мелітополь 09.59 Курсує щоденно - переглянути
6916 Мелітополь Запоріжжя 10.01 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 09.44 20 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
086ЛШ Львів Новоолексіївка 09.44 20 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 10.18 20 хв  10.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702-6701-* Дніпро Генічеськ 10.50 2 хв  10.52 Курсує щоденно - переглянути
6508-6507 Канцерівка Мелітополь 11.09 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 11.35 Курсує щоденно - переглянути
280КШ Жмеринка Генічеськ 11.16 20 хв  11.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
729О Харків Генічеськ 12.02 2 хв  12.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
080О Київ Новоолексіївка 12.19 20 хв  12.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
232П Генічеськ Івано-Франківськ 13.06 22 хв  13.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
215П Покровськ Новоолексіївка 13.31 15 хв  13.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702-6701-* Генічеськ Дніпро 14.03 2 хв  14.05 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.55 20 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
086ДП Новоолексіївка Львів 13.55 20 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
730О Генічеськ Харків 15.42 2 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
231Л Івано-Франківськ Генічеськ 15.31 20 хв  15.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
280ПД Генічеськ Жмеринка 16.15 25 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
216П Новоолексіївка Покровськ 16.42 5 хв  16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Тащенак Запоріжжя 17.03 2 хв  17.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6893 Верхній Токмак Мелітополь 17.50 Курсує щоденно - переглянути
6915 Запоріжжя Мелітополь 18.03 Курсує щоденно - переглянути
6919 Мелітополь Сиваш 18.06 Курсує щоденно - переглянути
6896-6895 Мелітополь Нововесела 18.15 Курсує щоденно - переглянути
080П Новоолексіївка Київ 18.37 20 хв  18.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6908 Генічеськ Мелітополь 19.48 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 19.50 Курсує щоденно - переглянути
211О Харків Новоолексіївка 20.14 2 хв  20.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 20.21 Курсує щоденно - переглянути
6555 Мелітополь Новоолексіївка 20.23 Курсує щоденно - переглянути
6521 Запоріжжя Мелітополь 21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Вільнянськ Мелітополь 21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
114ЛШ Чернівці Генічеськ 22.51 20 хв  23.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 23.02 20 хв  23.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Полтава 23.30 20 хв  23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6898-6897 Нововесела Мелітополь 23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мелітополь

По станції Мелітополь курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Мелітополь Показати тільки електрички по станції Мелітополь