У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мелітополь
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Мелітополя

Важливий транспортний вузол Запорізької області цікавий в першу чергу тим, хто шукає розклад поїздів Мелітополь - Крим. У зв'язку з нестабільною ситуацією на Україні в 2014 році, а також незрозумілим правовим статусом автономної республіки кількість поїздів, що прямують за маршрутом континентальна Україна - Крим, помітно зменшилася. Однак кримський напрямок продовжує залишатися популярним. Всі без винятку поїзди, що прямують на півострів через Мелітополь, зупиняються на станції для проходження процедури митного контролю української прикордонною службою. Щоб уникнути ексцесів при перетині кордону України з Кримом при собі слід мати внутрішній паспорт громадянина України або закордонний паспорт. Через Мелітополь щодня прямують потяги на Сімферополь, Севастополь, Керч. Всі ці поїзди проходять через кримську станцію Джанкой, де відбувається процедура митного огляду пасажирів російськими прикордонниками.

Розклад поїздів далекого прямування Мелітополя

Щодня транзитом через Мелітополь слідують поїзди з Криму на Київ, Кривий Ріг, Дніпро. Через день курсують склади Євпаторія - Харків, Сімферополь - Мінськ, Сімферополь - Суми, Сімферополь - Харків. В Генічеськ можна дістатися транзитними складами, наступними за маршрутами з Дніпра та Чернівців. За вказівкою відправляються також літні поїзди Дніпро - Якимівка, Генічеськ - Інгулець.

Приміські поїзди міста

Вокзал даного населеного пункту обслуговує два напрямки руху приміських поїздів - кримський і запорізький. Розклад поїздів з Мелітополя до Криму змінено: раніше курсував транзитний приміський поїзд на Сімферополь скасований. Тепер дістатися в південному напрямку можна тільки до станції Сиваш. Потяги на Сиваш або Новоолексіївку відправляються вранці і ввечері щодня. Також курсує експрес Запоріжжя-2 - Сиваш. Протягом дня відправляється чотири експрес-поїзда до станції Генічеськ.

В північному(запорізькому) напрямку щодня виходять на маршрут поїзда в Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Запоріжжя-2. Час в дорозі до Запоріжжя - 3 години, до Дніпра - 3 години 40 хвилин. По п'ятницях і вихідним прямує поїзд Генічеськ - Кривий Ріг, а в понеділок, четвер і суботу в ранкові години курсує приміський склад Мелітополь - Іловайськ.

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Мелітополь:

Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь на сьогоднішній день включає в себе 13 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 30, 20 з них проходять і 23 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 15 хв у напрямку до станції Запоріжжя-1, а останній прибуває в 23 г 56 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 14 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Мелітополь курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Мелітополь, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Мелітополь можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 04.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510-2 Мелітополь Запоріжжя 04.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6556 Новоолексіївка Мелітополь 05.56 Курсує щоденно - переглянути
6554 Мелітополь Запоріжжя 05.58 Курсує щоденно - переглянути
6890/6889 Мелітополь Нововесела 06.08 Курсує щоденно - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 05.50 22 хв  06.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 06.29 5 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6909 Запоріжжя Мелітополь 07.48 Курсує щоденно - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Генічеськ 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907-1 Мелітополь Генічеськ 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Сиваш 07.48 2 хв  07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6907-2 Мелітополь Сиваш 07.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 09.17 22 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 09.17 22 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918/6920/ Сиваш Запоріжжя 09.59 2 хв  10.01 Курсує щоденно - переглянути
6702/6701/ Дніпро Мелітополь 10.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702/6701/ Дніпро Генічеськ 10.50 2 хв  10.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508/6507 Канцерівка Мелітополь 11.09 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 11.35 Курсує щоденно - переглянути
282Л Київ Новоолексіївка 11.16 34 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
282О Дніпро Новоолексіївка 11.16 34 хв  11.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704/6702/ Мелітополь Дніпро 14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704/6702/ Генічеськ Дніпро 14.03 2 хв  14.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 13.55 20 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 13.55 20 хв  14.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6515 Запоріжжя Мелітополь 16.12 Курсує щоденно - переглянути
204П Новоолексіївка Дніпро 16.15 25 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Д Новоолексіївка Київ 16.15 25 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Мелітополь Запоріжжя 16.51 Курсує щоденно - переглянути
6893 Верхній Токмак Мелітополь 17.50 Курсує щоденно - переглянути
6915/6919 Запоріжжя Сиваш 18.03 3 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6896/6895 Мелітополь Нововесела 18.15 Курсує щоденно - переглянути
6908 Генічеськ Мелітополь 19.15 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 19.17 Курсує щоденно - переглянути
6908/6910 Генічеськ Запоріжжя 19.15 2 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 20.13 Курсує щоденно - переглянути
6555 Мелітополь Новоолексіївка 20.15 Курсує щоденно - переглянути
6521-1 Вільнянськ Мелітополь 21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521-2 Запоріжжя Мелітополь 21.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 21.48 5 хв  21.53 Курсує щоденно - переглянути
082П Новоолексіївка Полтава 23.30 20 хв  23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 23.30 20 хв  23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6898/6897 Нововесела Мелітополь 23.56 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Мелітополь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мелітополь

По станції Мелітополь курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Мелітополь Показати тільки електрички по станції Мелітополь