У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа:

Актуальний розклад електричок по станції Мерефа містить всього 61 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мерефа з такими станціями і населеними пунктами як Лозова, Харків-Пас., Зміїв, Красноград, Дубове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 57 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Артемівка, Міст, Комарівка, Пост 4 км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мерефа відправляються або прибувають вранці - 18 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зачепилівка - Харків-Пас., Лозова - Харків-Пас., Харків-Пас. - Біляївка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857 Харків Лозова 00.44 1 хв  00.45 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.07 2 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.15 15 хв  04.30 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.49 2 хв  04.51 Курсує щоденно - переглянути
6683 Харків Красноград 04.56 2 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6682 Широкий Харків 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Красноград Харків 06.02 2 хв  06.04 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851/6861 Харків Дубове 06.16 2 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.30 2 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.43 2 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6464 Люботин Мерефа 06.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510 Мерефа Харків 06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.18 2 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6463 Мерефа Люботин 07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.40 2 хв  07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.47 2 хв  07.49 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.55 2 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 07.55 10 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6678 Зачепилівка Харків 08.52 3 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6513 Харків Лозова 09.14 2 хв  09.16 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6852 Лозова Харків 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
7031/7032/ Красний Лиман Харків 10.13 14 хв  10.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6688 Красноград Харків 10.35 2 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6289/6293 Харків Краматорськ 10.40 2 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.34 2 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6517 Харків Лозова 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.04 9 хв  12.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689 Харків Красноград 13.06 2 хв  13.08 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Лозова 13.24 2 хв  13.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521 Харків Лозова 13.39 2 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690 Красноград Харків 13.46 2 хв  13.48 Курсує щоденно - переглянути
6853/6863 Харків Гаврилівка 14.08 2 хв  14.10 Курсує щоденно - переглянути
6864/6854 Дубове Харків 14.26 2 хв  14.28 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.41 2 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.23 2 хв  16.25 Курсує щоденно - переглянути
6855/6865 Харків Гаврилівка 16.54 2 хв  16.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6855 Харків Лозова 16.54 2 хв  16.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035/7037/ Харків Красний Лиман 17.39 2 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.00 1 хв  18.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.25 2 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.26 10 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6694 Красноград Харків 18.41 4 хв  18.45 Курсує щоденно - переглянути
6677 Харків Зачепилівка 19.04 2 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
7010 Лозова Харків 19.29 1 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.29 2 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
6695 Харків Широкий 20.01 2 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6292/6290 Краматорськ Харків 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6696 Красноград Харків 20.42 2 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.52 2 хв  20.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 21.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6697 Харків Красноград 21.14 2 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.25 2 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.56 1 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698 Красноград Харків 22.32 2 хв  22.34 Курсує щоденно - переглянути
6866/6856 Гаврилівка Харків 22.42 2 хв  22.44 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.42 15 хв  23.57 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мерефа