У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мерефа
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа:

Актуальний розклад електричок по станції Мерефа містить всього 61 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мерефа з такими станціями і населеними пунктами як Біляївка, Гусарівка, Лозова, Харків-Пас., Зміїв. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 45 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Артемівка, Бірки, Міст, Комарівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мерефа відправляються або прибувають вранці - 19 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мерефа - Люботин, Люботин - Мерефа, Красноград - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6531* Харків Біляївка 23.51 15 хв  00.06 Курсує щоденно - переглянути
6857-6867* Харків Гусарівка 00.41 1 хв  00.42 Курсує щоденно - переглянути
6503* Харків Лозова 04.07 2 хв  04.09 Курсує щоденно - переглянути
6502* Лихачове Харків 04.12 10 хв  04.22 Курсує щоденно - переглянути
6701 Харків Зміїв 04.32 2 хв  04.34 Курсує щоденно - переглянути
6683* Харків Красноград 04.56 2 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6682* Широкий Харків 04.57 1 хв  04.58 Курсує щоденно - переглянути
6414* Лихачове Харків 05.41 2 хв  05.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6684 Красноград Харків 06.04 2 хв  06.06 Курсує щоденно - переглянути
6506* Мерефа Харків 06.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508* Біляївка Харків 06.30 2 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.31 2 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6686* Красноград Харків 06.42 2 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6510* Мерефа Харків 06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6464* Люботин Мерефа 07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512* Лозова Харків 07.18 2 хв  07.20 Курсує щоденно - переглянути
6463* Мерефа Люботин 07.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509* Харків Біляївка 07.40 2 хв  07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
7022 Близнюки Харків 07.47 2 хв  07.49 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.56 2 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
7022* Лозова Харків 08.02 2 хв  08.04 Курсує щоденно - переглянути
6702* Зміїв Харків 07.55 10 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6678 Зачепилівка Харків 08.52 3 хв  08.55 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.17 2 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.55 2 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
7031-7032-* Красний Лиман Харків 10.16 2 хв  10.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6688 Красноград Харків 10.35 2 хв  10.37 Курсує щоденно - переглянути
6289-6293 Харків Краматорськ 10.40 2 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6516* Лозова Харків 11.41 2 хв  11.43 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.49 2 хв  11.51 Курсує щоденно - переглянути
6518* Біляївка Харків 12.25 1 хв  12.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689* Харків Красноград 13.09 1 хв  13.10 Курсує щоденно - переглянути
7009* Харків Лозова 13.24 2 хв  13.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 13.39 2 хв  13.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690* Красноград Харків 13.47 2 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
6864-6854 Дубове Харків 13.58 2 хв  14.00 Курсує щоденно - переглянути
6853-6863 Харків Гаврилівка 14.08 10 хв  14.18 Курсує щоденно - переглянути
6691* Харків Красноград 14.33 2 хв  14.35 Курсує щоденно - переглянути
6522* Лозова Харків 15.56 1 хв  15.57 Курсує щоденно - переглянути
6692* Красноград Харків 16.12 2 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865 Харків Гаврилівка 16.43 11 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
7035-7037- Харків Красний Лиман 17.41 2 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6705 Харків Зміїв 18.00 1 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6693 Харків Красноград 18.08 2 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6524* Лозова Харків 18.25 2 хв  18.27 Курсує щоденно - переглянути
6525* Харків Лихачове 18.26 2 хв  18.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6694* Красноград Харків 18.46 5 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6677 Харків Зачепилівка 19.06 2 хв  19.08 Курсує щоденно - переглянути
7010* Лозова Харків 19.30 1 хв  19.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527* Харків Лозова 19.31 2 хв  19.33 Курсує щоденно - переглянути
6695* Харків Широкий 20.01 2 хв  20.03 Курсує щоденно - переглянути
6528* Лозова Харків 20.20 2 хв  20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6290-6292 Краматорськ Харків 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6696* Красноград Харків 20.42 2 хв  20.44 Курсує щоденно - переглянути
6706 Зміїв Мерефа 21.05 Курсує щоденно - переглянути
6697* Харків Красноград 21.14 2 хв  21.16 Курсує щоденно - переглянути
6529* Харків Лихачове 21.25 2 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
6530* Лихачове Харків 21.50 1 хв  21.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6698 Красноград Харків 22.34 2 хв  22.36 Курсує щоденно - переглянути
6866-6856 Гаврилівка Харків 22.40 5 хв  22.45 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мерефа можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мерефа