У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мінськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мінськ:

Розклад поїздів по станції Мінськ включає в себе 27 поїздів за такими напрямками як Рига, Київ-Пас., Запоріжжя-1, Бердянськ, Кишинів, в сумі зі станції Мінськ можна виїхати за 14 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Одеса-Головна - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 14 г 13 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 15 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 22 г 2 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мінськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мінськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Мінськ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
031О Київ Рига 23.35 30 хв  00.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 06.09 25 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
100ФБ Мінськ Кишинів 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 08.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 09.15 24 хв  09.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
452Б Варна Мінськ 11.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
703Б Вітебськ Одеса 10.18 3 г 55 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
630Б Гродно Одеса 11.36 2 г 37 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
628Б Барановичі Одеса 07.26 6 г 47 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
703Б Вітебськ Херсон 10.18 3 г 55 хв  14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Барановичі 13.44 1 г 51 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Вітебськ 13.44 2 г 59 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 13.44 2 г 59 хв  16.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Гродно 13.44 3 г 25 хв  17.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
451Б Мінськ Варна 17.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 19.16 28 хв  19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 22.40 Курсує щоденно - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мінськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мінськ