У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мінськ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мінськ:

Розклад поїздів по станції Мінськ включає в себе 12 поїздів за такими напрямками як Рига, Кишинів, Запоріжжя-1, Могилів-1, Одеса-Головна, в сумі зі станції Мінськ можна виїхати за 7 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 20 г 47 хв і прибуває в пункт призначення о 06 г 42 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 9 г 55 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мінськ.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мінськ, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Мінськ-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
031КО Київ Рига 23.35 27 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Кишинів 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
086К Київ Мінськ 08.38 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 09.21 17 хв  09.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Мінськ 13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Одеса 14.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 19.04 39 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
031РС Рига Київ 20.17 30 хв  20.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 22.40 Курсує щоденно - переглянути
061Щ Кишинів Мінськ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 23.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мінськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мінськ