У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Міст
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Міст:

Актуальний розклад електричок по станції Міст містить всього 24 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Міст з такими станціями і населеними пунктами як Гусарівка, Харків-Пас., Лозова, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 45 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Мерефа, Селекційна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Міст відправляються або прибувають вранці - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Дубове, Харків-Пас. - Біляївка, Біляївка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Міст відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6857-6867* Харків Гусарівка 00.47 1 хв  00.48 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.05 1 хв  04.06 Курсує щоденно - переглянути
6503 Харків Лозова 04.15 1 хв  04.16 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.35 1 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.23 2 хв  06.25 Курсує щоденно - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.38 1 хв  06.39 Курсує щоденно - переглянути
6512 Лозова Харків 07.12 1 хв  07.13 Курсує щоденно - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.47 1 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6513* Харків Лозова 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 09.49 1 хв  09.50 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.34 2 хв  11.36 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.56 1 хв  11.57 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.19 1 хв  12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521* Харків Лозова 13.46 1 хв  13.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6864-6854* Дубове Харків 13.52 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6853-6863* Харків Гаврилівка 14.23 1 хв  14.24 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 15.50 1 хв  15.51 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.59 1 хв  17.00 Курсує щоденно - переглянути
6524 Лозова Харків 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.35 1 хв  18.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Харків Лозова 19.38 1 хв  19.39 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.13 1 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути
6530 Лихачове Харків 21.44 1 хв  21.45 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Міст можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Міст