У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Могиляни
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Могиляни:

Актуальний розклад електричок по станції Могиляни містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Могиляни з такими станціями і населеними пунктами як Здолбунів-Пас., Шепетівка, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 49 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Бадівка, Острог. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Могиляни відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Рівне, Здолбунів-Пас. - Шепетівка, Ковель - Могиляни. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Могиляни відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 05.11 12 хв  05.23 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6354 Ковель Могиляни 09.38 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 09.56 2 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 13.31 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 13.53 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 19.23 1 хв  19.24 Курсує щоденно - переглянути
886 Рівне Шепетівка 21.48 1 хв  21.49 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Могиляни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Могиляни