У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Могилів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Могилів:

Розклад поїздів по станції Могилів включає в себе 15 поїздів за такими напрямками як Санкт-Петербург-Вітебський, Дніпро-Головний, Київ-Пас., Харків-Пас., Кишинів, в сумі зі станції Могилів можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Санкт-Петербург-Вітебський - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 39 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 21 хв, час у дорозі при цьому становить 1 д 11 г 42 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Могилів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Могилів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Могилів-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
054К Київ Санкт-Петербург 23.59 40 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Дніпро Санкт-Петербург 23.59 40 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
143О Харків Санкт-Петербург 23.59 40 хв  00.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Дніпро 03.50 6 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Київ 03.50 6 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
053А Санкт-Петербург Харків 03.50 6 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 08.30 10 хв  08.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
689Б Вітебськ Одеса 11.43 30 хв  12.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Трускавець Могилів 13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
372Л Львів Могилів 13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Б Могилів Львів 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
371Ф Могилів Трускавець 15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 17.35 47 хв  18.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Щ Кишинів Санкт-Петербург 22.55 11 хв  23.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 23.17 5 хв  23.22 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Могилів-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
061Ь Санкт-Петербург Кишинів 08.49 5 хв  08.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Ш Одеса Вітебськ 17.23 4 хв  17.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Б Мінськ Київ 23.31 3 хв  23.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Могилів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Могилів