У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Москва-Курська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Москва-Курська:

Розклад поїздів по станції Москва-Курська включає в себе 9 поїздів за такими напрямками як Кривий Ріг-Головний, Дніпро-Головний, Полтава-Південна, Суми, Харків-Пас., в сумі зі станції Москва-Курська можна виїхати за 5 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Кривий Ріг-Головний - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 15 г 00 хв і прибуває в пункт призначення о 13 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 22 г 38 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Москва-Курська.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Москва-Курська, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Москва-Курська