Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мостиська(митниця)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська(митниця):

Актуальний розклад електричок по станції Мостиська(митниця) містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Мостиська(митниця) з такими станціями і населеними пунктами як Львів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 10 хв до пункту призначення Львів. Найближчі станції та зупинні пункти Мостиська-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Мостиська(митниця) відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Мостиська(митниця) - Львів, Львів - Мостиська(митниця). Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська(митниця) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Мостиська(митниця) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мостиська(митниця)