У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Мукачево
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Мукачево:

Розклад поїздів по станції Мукачево включає в себе 31 поїздів за такими напрямками як Відень Центральний, Ужгород, Київ-Пас., Львів, Чоп, в сумі зі станції Мукачево можна виїхати за 11 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ужгород - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 00 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 02 г 35 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 1 г 41 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Мукачево.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Мукачево, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
145Л Львів Відень 00.49 5 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
145Л Львів Ужгород 00.49 5 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 00.49 5 хв  00.54 Курсує щоденно - переглянути
145О Чоп Київ 06.19 5 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
147Д Відень Київ 06.19 5 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
145О Ужгород Львів 06.19 5 хв  06.24 Курсує щоденно - переглянути
029К Київ Ужгород 08.05 4 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Чоп 08.45 7 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
081Д Київ Кошице 08.45 7 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
081К Київ Ужгород 08.45 7 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
017КО Харків Ужгород 09.05 5 хв  09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
239К Київ Ужгород 09.31 4 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 09.49 4 хв  09.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
235К Київ Ужгород 10.29 5 хв  10.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
033Л Мукачево Будапешт 12.30 Курсує щоденно - переглянути
046Д Лисичанськ Ужгород 12.52 6 хв  12.58 Курсує щоденно - переглянути
960О Кошице Мукачево 14.00 Курсує щоденно - переглянути
108Ш Одеса Ужгород 14.33 9 хв  14.42 Курсує щоденно - переглянути
017ЛШ Ужгород Харків 14.43 5 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 14.43 5 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
961О Мукачево Кошице 14.54 Курсує щоденно - переглянути
034Л Будапешт Мукачево 15.20 Курсує щоденно - переглянути
962Ш Кошице Мукачево 16.42 Курсує щоденно - переглянути
081Л Ужгород Київ 18.01 6 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
963О Мукачево Кошице 18.20 Курсує щоденно - переглянути
235Ш Ужгород Київ 19.41 5 хв  19.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
107Л Ужгород Одеса 21.55 5 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
862Д Кошице Київ 21.55 5 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
107Л Чоп Київ 21.55 5 хв  22.00 Курсує щоденно - переглянути
045Л Ужгород Лисичанськ 22.33 5 хв  22.38 Курсує щоденно - переглянути
029Л Ужгород Київ 23.17 2 хв  23.19 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Мукачево можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Мукачево