У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 35 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 33 з них проходять і 16 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 02 г 46 хв у напрямку до станції Одеса-Головна, а останній прибуває в 22 г 04 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв Вантажний

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
317Д Запоріжжя Одеса 02.16 30 хв  02.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 02.38 20 хв  02.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 05.09 10 хв  05.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
161К Київ Миколаїв 05.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 06.23 10 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.46 3 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
251П Дніпро Одеса 07.01 20 хв  07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
121К Київ Миколаїв 07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
256ЛО Львів Херсон 08.18 10 хв  08.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314/6313 Миколаїв Тимкове 08.47 3 хв  08.50 Курсує щоденно - переглянути
6721 Апостолове Миколаїв 08.26 40 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6002/6001 Миколаїв Колосівка 09.04 3 хв  09.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
101Ш Херсон Київ 09.25 10 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
145О Ужгород Херсон 09.33 12 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 09.33 12 хв  09.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
265О Харків Херсон 09.57 7 хв  10.04 Курсує по особливому графіку - переглянути
206Ш Миколаїв Київ 10.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.24 44 хв  11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 11.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 11.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 12.09 20 хв  12.29 Курсує щоденно - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 13.06 10 хв  13.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.28 10 хв  13.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛОШ Київ Херсон 14.11 3 хв  14.14 Курсує щоденно - переглянути
094Б Мінськ Херсон 14.16 3 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 15.12 15 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Миколаїв 15.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004/6003 Колосівка Миколаїв 15.35 3 хв  15.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
265Ш Херсон Харків 15.44 10 хв  15.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.29 41 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
255Ш Херсон Львів 16.09 10 хв  16.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
205К Київ Миколаїв 16.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 16.37 3 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
765КО Херсон Київ 16.37 3 хв  16.40 Курсує щоденно - переглянути
375Ш Херсон Харків 17.08 20 хв  17.28 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 17.45 10 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6314/6313 Тимкове Миколаїв 18.53 3 хв  18.56 Курсує щоденно - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 19.22 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.13 30 хв  19.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Одеса Дніпро 19.33 20 хв  19.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.06 3 хв  21.09 Курсує щоденно - переглянути
162Ш Миколаїв Київ 21.37 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв

По станції Миколаїв курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Миколаїв Показати тільки електрички по станції Миколаїв