У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 44 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 42 з них проходять і 16 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 01 г 35 хв у напрямку до станції Херсон, а останній прибуває в 22 г 13 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв Вантажний

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
161К Київ Херсон 01.20 15 хв  01.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 02.41 20 хв  03.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
161К Київ Миколаїв 04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
225К Київ Миколаїв 04.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
102К Київ Херсон 04.45 10 хв  04.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.32 20 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 06.08 10 хв  06.18 Курсує щоденно - переглянути
767Ш Херсон Київ 06.35 3 хв  06.38 Курсує по особливому графіку - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.34 6 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 07.18 Курсує щоденно - переглянути
251О Харків Одеса 07.00 20 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
251Д Дніпро Одеса 07.00 20 хв  07.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
202Ш Одеса Брилівка 07.08 13 хв  07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
256Л Львів Херсон 07.50 10 хв  08.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 08.44 3 хв  08.47 Курсує щоденно - переглянути
6002-6001* Миколаїв Колосівка 09.05 3 хв  09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6721* Апостолове Миколаїв 08.38 35 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
101Ш Херсон Київ 09.11 10 хв  09.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 09.43 10 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 10.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 10.13 57 хв  11.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 12.02 20 хв  12.22 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 12.44 Курсує щоденно - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.42 20 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
094Б Мінськ Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
775К Харків Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
703Б Вітебськ Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.39 10 хв  13.49 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Рахів 13.39 10 хв  13.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004-6003* Колосівка Миколаїв 15.24 3 хв  15.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 15.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722* Миколаїв Апостолове 15.22 26 хв  15.48 Курсує щоденно - переглянути
255Ш Херсон Львів 15.42 15 хв  15.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Вітебськ 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Мінськ 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 15.47 52 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
765КО Херсон Київ 16.37 2 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
765К Херсон Харків 16.37 2 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 16.30 40 хв  17.10 Курсує щоденно - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 17.36 Курсує щоденно - переглянути
226Ш Миколаїв Київ 17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 17.53 3 хв  17.56 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.46 5 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
252Ш Одеса Харків 19.43 20 хв  20.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 20.57 3 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
767К Київ Херсон 21.20 3 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
768К Київ Херсон 21.20 3 хв  21.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 21.38 Курсує щоденно - переглянути
162Ш Миколаїв Київ 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв

По станції Миколаїв курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Миколаїв Показати тільки електрички по станції Миколаїв