У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 27 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 14, 25 з них проходять і 16 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 05 г 34 хв у напрямку до станції Миколаїв Вантажний, а останній прибуває в 23 г 07 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв Вантажний

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
161К Київ Миколаїв 04.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 05.31 3 хв  05.34 Курсує щоденно - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.32 20 хв  05.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.34 3 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
122Л Рівне Миколаїв 07.18 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 08.31 3 хв  08.34 Курсує щоденно - переглянути
6721 Апостолове Миколаїв 08.24 28 хв  08.52 Курсує щоденно - переглянути
6002-6001 Миколаїв Колосівка 08.50 3 хв  08.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 09.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 09.47 10 хв  09.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 09.20 45 хв  10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 12.11 20 хв  12.31 Курсує щоденно - переглянути
234Ш Миколаїв Львів 13.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 13.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.48 20 хв  13.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
775К Харків Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.38 10 хв  13.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Херсон 14.40 40 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004-6003 Колосівка Миколаїв 15.29 3 хв  15.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 15.29 27 хв  15.56 Курсує щоденно - переглянути
765К Херсон Київ 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Харків 16.37 2 хв  16.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 16.50 20 хв  17.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
234Л Львів Миколаїв 17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 17.49 3 хв  17.52 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 18.54 3 хв  18.57 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 20.43 3 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 21.38 Курсує щоденно - переглянути
162Ш Миколаїв Київ 21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 23.07 20 хв  23.27 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв

По станції Миколаїв курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Миколаїв Показати тільки електрички по станції Миколаїв