У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів та електричок

Поїзди, вокзали і розклад Миколаєва

Вокзали Миколаєва

Дане місто розташовується на півдні України, в Миколаївській області. Розклад поїздів Миколаєва - важливого залізничного вузла південної України - може відрізнятися в залежності від пори року. Тут розташовані два залізничні вокзали - станція Миколаїв-Пасажирський(так званий «новий вокзал») і Миколаїв-Вантажний(«старий вокзал»). До основного вокзалу(вул. Новозаводська, 5) можна дістатися на тролейбусах і автобусах, а до «старого вокзалу»(Привокзальна пл., 1) курсують тільки маршрутки.

Розклад поїздів далекого прямування Миколаїв

Станція Пасажирський - важливий транзитний вузол на шляху з України до Криму. В даний час у зв'язку з напруженою політичною обстановкою загальна кількість курсуючих транзитних складів на півострів значно зменшилася, проте напрямок продовжує залишатися популярним. Щоденних поїздів у кримському напрямку не залишилося. Через день курсують склади сполученням Одеса - Сімферополь, Київ - Сімферополь. Призначаються також поїзди до Феодосії.

В напрямку Західної України через день відправляються транзитні поїзди з Сімферополя до Ковеля, Хмельницького; з серпня буде призначений щоденний поїзд Сімферополь - Львів. Крім того, щодня курсує поїзд Херсон - Львів.

Користується популярністю київський напрямок. Потяги Миколаїв - Київ, Херсон - Київ відправляються щоденно. Також через день призначаються склади Сімферополь - Київ, Сімферополь - Чернігів. За спеціальною вказівкою курсують літні поїзди з Криму в Житомир.

В Одесу можна дістатися на поїздах з Сімферополя і Запоріжжя. У московському напрямку відправляються поїзди Миколаїв - Москва і Херсон - Харків.

Миколаїв - зручна точка відправлення для планування поїздки з південної України в Білорусь. Літні поїзди Феодосія - Барановичі, Євпаторія - Мінськ відправляються за особливим графіком, який необхідно уточнити перед поїздкою.

Розклад приміських поїздів

Приміські поїзди в кримському напрямку відправляються зі станції Вантажний. Раніше кінцевим пунктом проходження таких поїздів була станція Керч, однак на даний момент електрички доїжджають до Вадима і на територію Криму не курсують. Потяги на Вадим відправляються щоденно вранці і ввечері. Вечірньої пори курсує приміський поїзд на Каховку. У криворізькому напрямку вранці відправляється приміський поїзд на Долинську, а ввечері - на Новий Буг. У середу, суботу та неділю вранці курсує поїзд Миколаїв-Вантажний - Кудрявцівка(Одеський напрямок).

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Миколаїв:

Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв на сьогоднішній день включає в себе 26 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 20, 30 з них проходять і 16 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 03 г 03 хв у напрямку до станції Маріуполь, а останній прибуває в 22 г 51 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 13 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Миколаїв курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Миколаїв, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Миколаїв можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв Вантажний

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142Л Одеса Маріуполь 02.43 20 хв  03.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.35 20 хв  05.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6317 Долинська Миколаїв 06.18 5 хв  06.23 Курсує щоденно - переглянути
6321 Каховка Миколаїв 06.57 3 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
298К Київ Херсон 06.51 10 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
121К Київ Миколаїв 07.35 Курсує щоденно - переглянути
6721 Біла Криниця Миколаїв 08.23 21 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6721 Апостолове Миколаїв 08.23 21 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6721 Високопілля Миколаїв 08.23 21 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6314/6313 Миколаїв Долинська 08.42 3 хв  08.45 Курсує щоденно - переглянути
6314/6313 Миколаїв Тимкове 08.42 3 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 09.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002/6001 Миколаїв Колосівка 09.41 3 хв  09.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 09.14 46 хв  10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 09.56 10 хв  10.06 Курсує щоденно - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 12.05 20 хв  12.25 Курсує щоденно - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.46 20 хв  13.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 13.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
109Л Херсон Львів 13.35 10 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
766ЛО Київ Херсон 14.22 3 хв  14.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Миколаїв 14.41 Курсує щоденно - переглянути
061Х Москва Херсон 14.30 46 хв  15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722 Миколаїв Високопілля 15.22 15 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722 Миколаїв Біла Криниця 15.22 15 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6722 Миколаїв Апостолове 15.22 15 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004/6003 Колосівка Миколаїв 16.07 3 хв  16.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
765КО Херсон Київ 16.37 3 хв  16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
765КО Миколаїв Київ 16.40 Курсує щоденно - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 17.15 20 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6322 Миколаїв Каховка 17.58 3 хв  18.01 Курсує щоденно - переглянути
6314/6313 Долинська Миколаїв 18.56 3 хв  18.59 Курсує щоденно - переглянути
6314/6313 Тимкове Миколаїв 18.56 3 хв  18.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 19.22 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.17 30 хв  19.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.09 3 хв  21.12 Курсує щоденно - переглянути
297Ш Херсон Київ 22.51 10 хв  23.01 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв

По станції Миколаїв курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Миколаїв Показати тільки електрички по станції Миколаїв