У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Миколаїв
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Миколаїв:

Розклад поїздів по станції Миколаїв включає в себе 35 поїздів за такими напрямками як Маріуполь, Одеса-Головна, Херсон, Москва-Київська, Львів, в сумі зі станції Миколаїв можна виїхати за 12 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Херсон - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 09 г 54 хв і прибуває в пункт призначення о 10 г 51 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 0 г 57 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Миколаїв.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Миколаїв, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Миколаїв-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
142Л Одеса Маріуполь 02.40 20 хв  03.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
092К Костянтинівка Одеса 03.47 20 хв  04.07 Курсує щоденно - переглянути
161К Київ Миколаїв 04.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 05.31 20 хв  05.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
132Ш Рівне Миколаїв 07.21 Курсує щоденно - переглянути
132К Київ Миколаїв 07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Л Луцьк Миколаїв 07.21 Курсує щоденно - переглянути
121К Київ Миколаїв 07.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Миколаїв 09.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
110Л Львів Херсон 09.39 15 хв  09.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
062Ш Миколаїв Москва 10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
957Ш Херсон Москва 09.22 41 хв  10.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Львів 11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
375О Харків Херсон 12.03 20 хв  12.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
134Ш Миколаїв Івано-Франківськ 12.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 12.42 20 хв  13.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
766ЛО Київ Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує щоденно - переглянути
109Ш Херсон Львів 13.31 12 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
775К Харків Херсон 13.41 2 хв  13.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
061Х Москва Миколаїв 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
766О Київ Миколаїв 14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
775К Харків Миколаїв 14.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
958Ш Миколаїв Херсон 15.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
765К Херсон Харків 16.37 2 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
765КО Херсон Київ 16.37 2 хв  16.39 Курсує щоденно - переглянути
765К Миколаїв Київ 16.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Івано-Франківськ Миколаїв 16.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
133Л Львів Миколаїв 16.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
375Ш Херсон Харків 17.16 20 хв  17.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Київ 19.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
122Ш Миколаїв Рівне 19.23 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 19.10 20 хв  19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
092ОШ Одеса Костянтинівка 19.50 20 хв  20.10 Курсує щоденно - переглянути
162Ш Миколаїв Київ 21.40 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Миколаїв можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Миколаїв