У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олексине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олексине:

Актуальний розклад електричок по станції Олексине містить всього 15 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олексине з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Смородине, Лебединська, Суми, Віринський завод. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 35 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Смородине, Скрягівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олексине відправляються або прибувають вранці - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Смородине - Ворожба-Пас., Лебединська - Смородине, Смородине - Лебединська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олексине відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6881 Смородине Ворожба 05.28 1 хв  05.29 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 06.31 1 хв  06.32 Курсує щоденно - переглянути
6031 Лебединська Смородине 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6033 Смородине Лебединська 08.22 1 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.34 1 хв  08.35 Курсує щоденно - переглянути
6002 Суми Смородине 10.03 1 хв  10.04 Курсує щоденно - переглянути
6882 Ворожба Смородине 12.14 1 хв  12.15 Курсує щоденно - переглянути
6267 Люботин Суми 12.23 1 хв  12.24 Курсує щоденно - переглянути
6037 Смородине Лебединська 14.21 1 хв  14.22 Курсує щоденно - переглянути
6885 Смородине Суми 15.32 1 хв  15.33 Курсує щоденно - переглянути
6855 Смородине Віринський завод 16.06 1 хв  16.07 Курсує щоденно - переглянути
6007 Смородине Суми 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 19.10 1 хв  19.11 Курсує щоденно - переглянути
6058 Охтирка Боромля 20.22 1 хв  20.23 Курсує щоденно - переглянути
6856 Віринський завод Смородине 22.34 1 хв  22.35 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олексине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олексине