У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Опорець
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Опорець:

Актуальний розклад електричок по станції Опорець містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Опорець з такими станціями і населеними пунктами як Мукачево, Львів, Чоп, Стрий, Ужгород. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 54 хв до пункту призначення Лавочне. Найближчі станції та зупинні пункти Лавочне, Бескит, Воловець. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Опорець відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Львів - Мукачево, Мукачево - Стрий. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Опорець відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 Лавочне Мукачево 05.20 1 хв  05.21 Курсує щоденно - переглянути
829ДО Ужгород Львів 08.24 2 хв  08.26 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166* Чоп Львів 10.41 1 хв  10.42 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 13.03 1 хв  13.04 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507* Львів Чоп 17.40 1 хв  17.41 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мукачево Стрий 18.03 1 хв  18.04 Курсує щоденно - переглянути
829ЛШ Львів Ужгород 19.09 1 хв  19.10 Курсує щоденно - переглянути
6508 Мукачево Лавочне 22.53 1 хв  22.54 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Опорець можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Опорець